Případné těhotenství, testy negativní, ale příznaky ano?

25.7.13 13:42

případné těhotenství,testy negativní.ale příznaky ano?

Ahojky maminky, čekateky a i vy co už máte miminko u sebe…Mám takový spíše obecný dotaz-snad za něj nedostanu vyhubováno :) chci se zeptat jak to vidíte vy??Min měsíc jsem ms dostala úplně stejnou jako vždy ale tento měsíc byla úplně jiná…Dostala sem to 13náctého odpoledne jen takové špinění,14náctého jsem měla ms celý den ale patnáct a šestnáct už jen růžovej výtok… dva dny po ms teplota baz. klesla na 36,4 a tet to tam už skáče..je možné že ovu byla dva dny po ms?? Onen sex kdy bych mohla otěhotnět byl před 9 týdny. test naposledy v neděli a pak v pondělí ráno oba negativní. Ale nemůžu už vydržet na bolest prsou jsou tak těžké a napjaté…Udělali se mi an nich i modré žíly :nevim: :nevim: podprsenky i kalhoty jsou mi najednou uplé atěsné. chodím každou chvíli na wc, bolí mě podbříšek a záda jako bych to měla každou chvíli dostat…jenže už je po…dnes celej den šílená nevolnost a pocit an zvracení…silná chut jen na sladké…posílám i graf baz. teploty snad se v to vyznáte a poradíte, moc by mi to pomohlo. tento je min měsíc- http://www.womenzone.cz/…ka1991/grafy?… a tento je stohoto měsíce-http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Terinka1991/grafy?c=-8588279404854775808.....prosím poradte mi :,( :,( děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58543
25.7.13 13:53

@TEREZKA2312013 s grafem Ti neporadím, to nevím, ale já osobně měla ms normální, testy negativní (snažili jsme se, testovala jsem velmi často) a na těhotenství se přišlo 10 tt na preventivce u dr. Zajdi na krev, to bude jistější, tam by se případné hcg objevilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
25.7.13 13:54

Ovu nemusela být 2dny po Ms, ale spermie si mohli pockat i 5dní:)možné, je vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17565
25.7.13 13:55

Na graf jsem nekoukala, ale řekla bych, že těhotenství ve dvanácté týdnu by test určitě rozpoznal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 13:55

Martina. se-právě že ta krev vůbec nejde…byla jsem tam ata že si musím dojít se žádankou od obvodního gynekologa a ten že mi jí nedá že by to bylo zbytečný at si počkám na další ms že dřív to nemá smysl, ale já už nemůžu dál čekat..chci a potřebuju to vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 13:57

Eneerka-počkej jak to myslíš???kdybych byla těhotná tak tet bych musela být tak v 10týdnu a jestli né tak tet byl další styk 19,7…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
25.7.13 13:59
@TEREZKA2312013 píše:
Martina. se-právě že ta krev vůbec nejde…byla jsem tam ata že si musím dojít se žádankou od obvodního gynekologa a ten že mi jí nedá že by to bylo zbytečný at si počkám na další ms že dřív to nemá smysl, ale já už nemůžu dál čekat..chci a potřebuju to vědět…

zajdi jako samoplátce, udělají ti to v krevních stanicích (tedy u nás se tomu tak říká).. např v nemocnici, kde berou krev a pod.. sama si to zaplatíš, neřeknou Ti nic, stojí to cca 300 kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 14:00

Martina. se-byla jsem nemocnici a v laboratoři an poliklinice všude to dělají jen tady né :cert: blbý město jeseník…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17565
25.7.13 14:00
@TEREZKA2312013 píše:
Eneerka-počkej jak to myslíš???kdybych byla těhotná tak tet bych musela být tak v 10týdnu a jestli né tak tet byl další styk 19,7…

jestli to bylo na mě, tak jsi psala, že ke styku došlo před 9 týdny, což by sice byl 10. týden těhotenství, ale počítá se to plus 2 týdny, takže by to byl 12. týden a to už bys snad měla i bříško

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 14:02

Antonie Bolavá-no právě už trochu mám, kalhoty mi jsou uplé a podprsenky malé…najednou se mi udělali i modré žíli na prsách a dost bolí..ale na váze sem nepřibrala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 14:04

Tet si tak vzpomínám, byla jsem u gyn. s pobolíváním břicha 4,6 a o tom že by něco viděl nic neříkal. ale zase nevím jestli by už třeba třetí týden nebo čtvrtej viděl 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
25.7.13 14:04

Než jsem poprvé otěhotněla, musela jsem se léčit s anovulačními cykly, moje grafy BT vypadaly podobně jako ty tvoje :nevim: Ovulace 2 dny po MS je nepravděpodobná, ale možná ne zcela vyloučená. Pokud to tedy byla MS. Negativní těhotenské testy - poslední sex jsi měla před 9 týdny? To už by jsi teď byla 11tt - to už by test jasně ukázal, na UTZ by se ti mrskalo to malé stvoření ;) a už by i to bříško se začalo špičatět. Jinak já v žádném ze svých těhotenství neměla zvláštní chutě atd., ale hned v den vynechání MS jsem měla MS bolesti (trvalo to však tak jen následující cca 1 týden), bolavá prsa (až do konce 4. měsíce), nevolnosti jen mírné až ve 3.měsíci a jen večer - tohle je dost individuální.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 14:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17565
25.7.13 14:07

Jako může se stát že test to nerozpozná, ale je to dost ojedinělé a tady hraje proti mnohem více faktorů. Ms proběhla od té doby už dvakrát, test nic. Pak jsem to nepochopila s tou ovulací, ale jestli jsi ji tenhle měsíc zase vysledovala, tak už je ta pravděpodobnost opravdu minimální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
25.7.13 14:07

Já myslím, že je to možná jen nějaká hormonální porucha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 14:09

Bartsch-právě to tak taky mám že se cítím jako při ms, pobolívání břicha atd,..hlavně prsa. břicho už mám větší a právě žekalhoty mám uplé a podprsenky malé..což se mi fakt ještě nestalo.test v pondělí ráno negativní. u gyn jsem byla-na ultrazvuku před 7týdny a dvěma dny přesně a nic něříkal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama