Případné trhání předních zubů. Prosím o radu

44
4.5.20 21:48

Případné trhání předních zubů. Prosím o radu

Dobrý den, je mi 13 let vše je vysvětleno v první diskuzi.. Mám hodně zkažené 2 horní přední zuby.. Kdyby se museli vytrhnout nebo mi vypadli než se dostanu k zubaři tak jak dlouho by trvalo než bych měla nové umělé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27383
4.5.20 22:08

Nikdo nemá čas hledat tvé staré diskuze. Na tyhle otázky ti odpoví zubař, nemusí ti je trhat. Oni se kývou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
4.5.20 22:12

Buď té lásky a pokračuj ve tvé staré původní diskuzi. Je to všechno pořád jedno, a to samé téma, které na sebe navazuje, tak nechápu, proč zakládáš pořád nová témata. Tady ti nikdo žádné staré diskuze dohledávat nebude.. :zed:
PS: stejně to celé zavání trollením, toť můj názor :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
4.5.20 22:18
@pikola píše:
Nikdo nemá čas hledat tvé staré diskuze. Na tyhle otázky ti odpoví zubař, nemusí ti je trhat. Oni se kývou?

Ne nekyvou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
4.5.20 22:18
@Zwetta píše:
Buď té lásky a pokračuj ve tvé staré původní diskuzi. Je to všechno pořád jedno, a to samé téma, které na sebe navazuje, tak nechápu, proč zakládáš pořád nová témata. Tady ti nikdo žádné staré diskuze dohledávat nebude.. :zed:
PS: stejně to celé zavání trollením, toť můj názor :cert:

Zkus si projít tím co já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.5.20 22:40

Az si na ne nasetris, jestli ti je 13nact tak ti nikdo implantat vrtat nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
4.5.20 22:58

No šlo by nasadit korunky na oba zuby, zkažená hmota se odvrta, zub se obrousí a na něj se nasadí korunka, která vypadá stejně jako zub, drží napevno, ale původní zuby musejí mít zdravé kořeny… Jinak jedná korunka stojí tak šest tisíc…ale nevím, jestli to není u dětí jinak. Bez určitě k zubaři, třeba to nebude má trhání? Třeba budou stačit bílé plomby…Ale rozhodně si nenechavej kazy v puse… Je to nebezpečné pro tvoje zdraví, nejen zuby, ale třeba i pro srdce…držím palce a čím dřív, tím líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat