Připomínající se ex

Anonymní
21.7.20 16:25

Připomínající se ex

Ahoj holky, jdu si pro radu. Skoro pred dvemi lety jsme se s byvalym pritelem rozesli, nebyl to zrovna hezky rozchod, dlouho mi trvalo se z toho dostat (byli jsme spolu necele dva roky, nic extra dlouheho, ale budoucnost jsme planovali). On si hned po rozchodu nasel partnerku, se kterou je snad dodnes. Problem je v tom, ze mi cas od casu napise, nebo se nejak jinak pripomene. V dobe karanteny mi psal, ze mu to s jeho vyvolenou uz moc neklape. Nemela jsem na to naladu a poslala ho do haje, ze me to nezajima, ze mam svych problemu dost. :nevim: On me pozval na kafe, ze by rad pokecal. Ja mu uz neodepisovala a ani se mu neozvala. Dnes se mi ovsem ozval znovu, ze by rad nekam zasel, kdy mam cas. Neni to zlej clovek, to vubec. Ale bojim se, ze bych do toho znova padla a bylo mi to lito. Myslim, ze ta jeho o tom ani nevi, ze me nekam zve, proto je mi lito i ji, ze ji bude lhat.. Sly byste? pripadne co odpovedet, jak se zachovat? :nevim: Nemam v umyslu s nim neco mit, to uz me preslo. :D Na zablokovani ho nemam nejak odvahu, ale samotna psycholozka mi to doporucila, tenkrat. Ja sama pritele aktualne nemam. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14038
21.7.20 16:27

Tak pokud se bojíš, že do toho znovu spadneš, tak mu neodepisuj, ignoruj ho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15394
21.7.20 16:39

Ja s ex na kafe zajdu, ale nijak casto a mam to s nim i v sobe vyresene :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
21.7.20 17:16

Co ti brání poslat ho do háje ještě jednou? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
21.7.20 17:21

Proč nemáš odvahu ho zablokovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 17:24

@Bafonek
asi muj vlastni strach, nejak to nedokazu definovat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.7.20 17:25

@Margery
myslela jsem, ze bychom to nejak vyresili pri tom, co bychom se videli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
122
21.7.20 17:28

Kašli na něj. Dnes přítele nemáš, zítra můžeš mít. Tak neztrácej čas s někým s kým už to máš vyřešený. Akorát by ti začal valit skoby do hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
21.7.20 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu. Skoro pred dvemi lety jsme se s byvalym pritelem rozesli, nebyl to zrovna hezky rozchod, dlouho mi trvalo se z toho dostat (byli jsme spolu necele dva roky, nic extra dlouheho, ale budoucnost jsme planovali). On si hned po rozchodu nasel partnerku, se kterou je snad dodnes. Problem je v tom, ze mi cas od casu napise, nebo se nejak jinak pripomene. V dobe karanteny mi psal, ze mu to s jeho vyvolenou uz moc neklape. Nemela jsem na to naladu a poslala ho do haje, ze me to nezajima, ze mam svych problemu dost. :nevim: On me pozval na kafe, ze by rad pokecal. Ja mu uz neodepisovala a ani se mu neozvala. Dnes se mi ovsem ozval znovu, ze by rad nekam zasel, kdy mam cas. Neni to zlej clovek, to vubec. Ale bojim se, ze bych do toho znova padla a bylo mi to lito. Myslim, ze ta jeho o tom ani nevi, ze me nekam zve, proto je mi lito i ji, ze ji bude lhat.. Sly byste? pripadne co odpovedet, jak se zachovat? :nevim: Nemam v umyslu s nim neco mit, to uz me preslo. :D Na zablokovani ho nemam nejak odvahu, ale samotna psycholozka mi to doporucila, tenkrat. Ja sama pritele aktualne nemam. :zed:

Dala bych do do blokace, číslo na černou listinu.. Ne, nešla bych na kafe, nevidím důvod.. Nudí se? Mysli si, že tě uzene aspoň do postele? Nechápu, co nacvicuje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 19:05

Pokud ho opravdu nechces zpet, zablokovat,nechodit.me takhle jeden blbnul hlavu posl. Pul roku a kdyz jsem se konecne nalomila s nim promluvit (ja ho zpet chtela),poslal me do haje znovu.jen jsem si to cele o pul roku prodlouzila a prohloubila zklamani.

• Nahlásit
  • Citovat
44
21.7.20 21:14

@martina.se
bojim se, ze za tim vidi neco vic. Vzhledem k tomu, ze on je stale ve vztahu, je mi to i lito vuci te jeho slecne. Myslim ze o pouhy pokec tu asi opravdu nejde.. povedl se mi nedat anonym, no nevadi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2009
21.7.20 22:34
@martina.se píše:
Dala bych do do blokace, číslo na černou listinu.. Ne, nešla bych na kafe, nevidím důvod.. Nudí se? Mysli si, že tě uzene aspoň do postele? Nechápu, co nacvicuje..

Udělala bych to stejně tak. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
22.7.20 11:08
@Elza2311 píše:
@martina.se
bojim se, ze za tim vidi neco vic. Vzhledem k tomu, ze on je stale ve vztahu, je mi to i lito vuci te jeho slecne. Myslim ze o pouhy pokec tu asi opravdu nejde.. povedl se mi nedat anonym, no nevadi :zed:
Šmajra.. Napíšu to blbě, ale vzmuz se.. Blokni ho.. Tohle je nějaká forma sebetryzneni.. Nechápu.. Pošli ho k šipku jednou pro vždy a bude ti lépe..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama