Příprava na kojení – poraďte laktační poradkyni v Brně Bohunicích

26.10.19 08:16

Priprava kojeni/laktacni poradkyne Brno Bohunice

Ahojte, byl nekdo z vas aktualne na priprave o kojeni, co nabizi v Bohunicich v nemocnici? Je to prijosne? A maji tam pak i laktacni poradenstvi/predpokladam stejna pani-mate dobre zkusenosti nebo je lepsi si sehnat nekoho soukrome? Pripadne koho muzete aktualne doporucit v Brne, pripadne Brno-venkov smer Pohorelice? Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.10.19 08:49

Ahoj, ja tam teda nebyla, ale pokud se tam vyskytuji stejny osoby jako byly i v porodnici(pred 4lety), ani bych nesla.. laktacni byly desne nazorove nekonzistentni a vesmes i vcelku megery - na rozdil od vsech ostatnich zamestnancu. Ja nastesti zvlastni problemy nemela, ale poslouchat jejich rady, jiste bych se nerozkojila a co jsem na vlastni usi slysela smerem k jinym pacientkam, no opravdu podpurne a motivacni (ale zas ja su docela cita). Ale mozna uz se to treba taky trochu zmenilo k lepsimu.
Doporucila bych nekoho z mamily (hledat mamila brno) konkretne vsak nevim. Maji i kurzy, ale jsou desne drahy. Pro me osobne zbytecny(imho staci procist ten web mamily, ale ja nejradsi ziskavam info sama a ctenim) a asi bych to nechala az po porodu v pripade problemu, jsou tam i certifikovany laktacni poradkyne a - pokud to jeste plati - pojistovny by mely dokonce i minimalne jednu navstevu proplacet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
26.10.19 09:41

Všechny soukrome laktační, které jsou k „objednání“ na netu mi přišly, jak to říct slušně, jako kojofašistky, bioslepice, pičky nejetsiho kalibru, s některýma jsem si psala nebo je potkávám v diskusích na FB a šílený. Já takový lidi z duše nesnáším a oni mě teda taky, takže fakt nic pro mě.

Nemám zkušenost s bohunicema, ale rodila jsem na Obilnáku a tam je podpora kojení veliká. Ve dne v noci, nonstop laktační poradenství, mimo pokoj je tam místnost kam můžeš s miminem jít a oni ti vše ukážou, poradí. Já tam byla moc spokojená. Můžu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 09:57

Jj o laktackach z obilnaku jsem taky slysela samou chvalu, kazdopadne i z duvodu tech kojofasistek (nejen z rad poradkyn, ale i mnohych trendy “moudrych mamynek”) doporucuju si predem trosku rozmyslet, kdyby nastal problem, jak moc kojit chci a za jakejch podminek uz by to pro mne osobnene bylo neunosny. Kojila jsem do tri let, ale jsem rozhodne nazoru - stastna matka, stastny dite, nejen co se tyce kojeni. Takze pokud by snaha kojit mela pusobit prilis velkej dlouhodobej stres, radsi flasku.
Btw: trochu bolesti a vykojeny prsa, ale za zavaznej a stresujici problem nepovazuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
26.10.19 14:28

Já jsem byla na predporodnim kurzu na Orli, kde byla i část o kojení. No jako teorie dobrý, ale stejně až nastal problém tak to bylo k ničemu a pomohla až laktacni z Obilnaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama