Příprava na porod a poloha KP

19
19.4.21 19:11

Příprava na porod a poloha KP

Ahoj, jsem v 35+6. Miminko je zadečkem dolů. Doktor mi sdělil, abych počítala s císařským řezem, že se pravděpodobně už slneotočí.

Chtěla jsem začít od 36 TT pít maliník a cvičit s aniballem. Teď, ale nevím zda to má smysl? Hlavně jsem se docetla, že pití maliníku je u císaře nežádoucí kvůli krvácení a způsobuje špatne hojení jizvy.

Prosím o vaše zkušenosti předem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
19.4.21 19:15

Ahoj, měla jsem to stejně, takže jsem se na maliník vykašlala a aniball ani nekupovala. Radši jsem investovala do náplastí proti srůstům, ale to až těsně před operací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
19.4.21 19:27

Já měla taky syna KP, aniball jsem pořídila, cvičila a pak krásně porodila spodem :) Takže pokud je nějaká naděje na vaginální porod, aniball určitě doporučuju. Jestli je císař jistota, tak je to opravdu zbytečné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
19.4.21 19:30

Já jsem nepila malinik ani necvicila a porodila jsem normálně bez nastrihu, jen 3 stehy. Druhý dítě úplně bez. Hlavickou, KP bych šla taky asi radši na císaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
19.4.21 19:34

Taky jsem byla rozhodnuta pro malinik a aniball a starsi mi do toho hodil vidle se svym KP. Primar me premlouval, ze me porodi, ze to dam, ale pak delal UTZ a malej si tam strcil nohu do vychodu, takze bylo po premlouvani, ze to rodit nejde, ze by se neco mohlo stat. A to jsem delala cviky na KP, aby se otocil, premlouvala, svitili jsme baterkou - no jak u blaznu. A nic :) Ale ta sance, ze se otoci, tam proste porad je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63618
19.4.21 19:37

Já měla prcka kp do 38 tt, jinak ani malinik, ani anibal, u nás to šlo nakonec přirozeně, pac se otočil :think: osobně bych se na malinik a spol asi vykašlala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.4.21 20:13

Děkuju za odpovědi. No právě, že těžko plánovat. Jako jestli se hodlá otočit nebo nehodlá, no. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
19.4.21 20:28

Ja bych se na malinik vybodla. Zase takovej efekt to podle mě nemá. Cvičila jsem a byla na rebozo masáži u PA, protože jsem chtěla rodit normálně. Malá se otočila na konci 38tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
19.4.21 20:57

Pila jsem maliník i cvičila s Aniballem, ale mě přesvědčili, abych porodila vaginálně i kdyby se malá neotočila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat