Příprava na snažení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 22:05

Příprava na snažení

Dobrý večer
Jsem s přítelem 5 let a do vztahu jsem si vzala dcerku (6). Přítel mi už i řekl že by se chtěl snažit i o společný dítě.
Ráda by jsem se vás zeptala, připravovali jste se na to nějak? Že jste si řekli den kdy se budete snažit, nebo přítel obmezil třeba alkohol atd..,nebo to šlo tak nějak samo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11992
24.10.21 22:09

Šlo to samo. Akorát jsem cca 3 měsíce před začala brát vitamíny. U třetího ani to ne, protože se nám „podařilo“ z prerusovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 22:21

Ne, ve ctvrtek jsem si rekla, ze je mozna uz spravnej cas a v utery otehotnela. Coz me dost prekvapilo, kdyz s prvnim to bylo na 14 mesicu. A pri predstave, jak mi u prvniho po case hrabalo, tak kdyby to melo jeste nejakou pripravnou fazi, skoncim u Chocholouska.

• Citovat
  • Nahlásit
23495
24.10.21 22:30

Koupila jsem lubrikační gel a flašku vína… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
24.10.21 22:52

Ne, nepripravovali (vitaminy, zdrava strava atd) pravda, ze u 1.ditete jsem dost cvicila uz pred otehotnenim a otehotnela jsem hned po vyjmuti teliska, pred 2.ditetem jsem mela asi 2-3 cykly…no a ted zkousime 3. uz asi pul roku a porad nic achjo…ale je mi 37,tak sance asi taky nic moc, navic obe deti cisarem, tak ty operace taky nechavaji jizvy, ze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
24.10.21 23:09

Příprava? Přestala jsem brát antikoncepci, víc jsme to nehrotili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
24.10.21 23:10
@Helen001 píše:
Ne, nepripravovali (vitaminy, zdrava strava atd) pravda, ze u 1.ditete jsem dost cvicila uz pred otehotnenim a otehotnela jsem hned po vyjmuti teliska, pred 2.ditetem jsem mela asi 2-3 cykly…no a ted zkousime 3. uz asi pul roku a porad nic achjo…ale je mi 37,tak sance asi taky nic moc, navic obe deti cisarem, tak ty operace taky nechavaji jizvy, ze…

A ty císařské řezy byly bez komplikací? Máte od doktora „požehnání“ že je to ok nebo vám to rozmlouval, případně jste to s doktorem vůbec neřešila? Mám 2 děti císařem, druhý už nebyl žadná hitparáda (plno srůstů v břichu, hojení na dýl a hodně jsem při operaci krvácela). Je mi 34 a občas mě myšlenka na třetí napadne, ale zas to zaženu do kouta :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
24.10.21 23:15

Přítel nezměnil nic, jen si přestal dávat pozor :-D.. a já si koupila kyselinu listovou a dbala na to, aby byl sex v den ovulace, ale tím jsem chlapa neztěžovala:-).. něco jako.. dneska na to musíme vlítnout, mám ovulaci to nee :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11982
24.10.21 23:34
@Anonymní píše:
Ne, ve ctvrtek jsem si rekla, ze je mozna uz spravnej cas a v utery otehotnela. Coz me dost prekvapilo, kdyz s prvnim to bylo na 14 mesicu. A pri predstave, jak mi u prvniho po case hrabalo, tak kdyby to melo jeste nejakou pripravnou fazi, skoncim u Chocholouska.

Měla jsem to úplně stejně, na první jsme si pěkných pár měsíců počkali. Příprava na druhé spočívala v tom, kdy mi to „snažení“ po porodu dovolí odborný lékař. Když se blížily první narozeniny prvního dítěte, šla jsem na kontrolu, doktor mi řekl „druhému nic nebrání“, já vysadila antikoncepci a za týden jsem otěhotněla. Trochu paradoxně vůbec nedošlo k menstruaci (pořád jsem kojila a cyklus se neobjevil), takže když se mě doktorka při potvrzení druhého těhotenství ptala v prosinci 2014, kdy jsem měla poslední menstruaci, tak jsem jí řekla „v únoru 2013“ :mrgreen:, ale pak na genetice mi to nikdo nevěřil a sestřička to nedokázala pochopit, že si tam má do papírů napsat, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
25.10.21 09:02

My jsme se rozhodli zrovna, když jsem měla ms, takže jsme týden počkali… To bylo asi tak vše :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat