Příprava těla na těhotenství

17
26.11.19 20:59

příprava těla na těhotenství

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, jestli jste pocítili při snažení se o miminko nějakých změn ve vašem těle. Od doby co jsme se začali snažit mám bolestivější ovulaci, zhoršila se mi pleť, pobolívá mě v bříšku. Snažíme se zatím tři měsíce, takže nechci panikařit, že je něco špatně. Všimla jsem si toho a jen trochu přemýšlím nad tím, jestli to není něco neobvyklého :) Nevím, jestli je to hormony nebo jestli si to nějakým způsobem nevsugerovávám.
Moc díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
26.11.19 21:04

@tbozkaa nevysadila jsi antikoncepci? Takhle by to tělo asi ovlivňovat fakt nemělo. Přece tělo neví kdy se snažíš a kdy ne. Spíš je to vsugerované si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
26.11.19 21:25

@Jessica4 antikoncepci neberu už přes rok. Mě to právě taky přijde divný ale pociťuju to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19901
26.11.19 21:27

@tbozkaa spíš si to vsugerovavas, jak se pozorujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
26.11.19 21:35

@tbozkaa já vždycky říkám že půl roku po vysazení antikoncepce teprve cítím, že je antikoncepce z těla pryč. Do té doby jsem v pohodě :) někdy to těm hormonům trvá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
26.11.19 21:37

:lol: fakt ne. Spis to víc vnímás, víc resis a něco si sugerujes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
29.11.19 14:10

@tbozkaa také jsem měla cca 3 měsíce od vysazení HA MS pravidelnou, ale zhoršení pleti, pak jsem MS asi 2 měsíce nedostala vůbec a musela jsem si nechávat píchat injekce na vyvolání MS, MS se mi “do normálu” vrátila až po víc jak roce… nechci strašit, to vůbec. Jen že i doktor říkal, že to prostě trvá opravdu u některých žen dlouho, než se tělo zase popere s tím, že HA vysadíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat