Přípravek na bolení dásní?

111
13.5.18 08:34

Přípravek na bolení dásní?

Zdravím mamky. Mohu se zeptat na doporučení nějakého dobrého gelu (nebo něčeho jiného) na bolení dásní, zoubků pro 5 měsíční mimčo? Doma máme Calgel, který trošku pomáhá, ale samozřejmě to není žádný zázrak (což asi ostatně není nic). On gelík je docela dobrý a malá si ho vždy polovinu spapá při aplikaci. Pak máme doma ještě nějaká kousátka, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14262
13.5.18 08:38

Mám pocit, že Calgel býval na trhu nejsilnější, co se dělalo. Ale možná už je větší nabídka, já už mám děti docela odrostlé. Jinak zkus pohledat a sehnat vibrující kousátko. My jsme ho měli od Chicca a děti ho milovaly. A když bylo nejhůř, dala jsem na noc Nurofen, ať se aspoň vyspíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
13.5.18 08:43

Zmrazeny hranolek z jakekoli zeleniny. Calgel jsme si setrili na spani, aby usnula behem te minuty, kdy pusobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
13.5.18 10:36

Mundisal gel. Mám odzkoušeno na sobě, když mi rostly osmičky…Calgel nic moc, Mundisal super. Miminka ho můžou, svým dětem ho taky mažu a na noc bez skrupulí Nurofen. Nevyspané dítě snáší tu bolest hůř než vyspané. Přes den kousátkaa s ostrýma vroubkama. Někdy jsou ty vroubky jak nic, jindy jsou fakt ostrý a ty se dětem dost líbily. Až bude starší tak dát žužlat kůrku chleba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
13.5.18 11:34

Nám se osvědčil mundisal gel, používali jsme na noc. Přes den jsme používali dologel, ten je přírodní a doporučila nám to dětská, zabíral míň než ten mundisal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
13.5.18 14:55

My měli calgel, potírala jsem i během dne, ale spíš večer a na noc nurofen sirup, aby se vyspal. Klasický kousátka vůbec to nechtěl a sme jich tedy měli :), pouze jedno co bylo jako placatý dudlik a mělo to masážní vystupky. Pak tvrdá zelenina např. mrkev, ale hlídat ho.
Co sem ještě používala od malinka byl takovej kartáček na prst ( myslím že se mu říká prsťáče, nevim) a tim sem mu masirovala dásně, už od mala.
Ať je brzo líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
13.5.18 15:25
@sepru píše:
My měli calgel, potírala jsem i během dne, ale spíš večer a na noc nurofen sirup, aby se vyspal. Klasický kousátka vůbec to nechtěl a sme jich tedy měli :), pouze jedno co bylo jako placatý dudlik a mělo to masážní vystupky. Pak tvrdá zelenina např. mrkev, ale hlídat ho.
Co sem ještě používala od malinka byl takovej kartáček na prst ( myslím že se mu říká prsťáče, nevim) a tim sem mu masirovala dásně, už od mala.
Ať je brzo líp

Děkuji. Ono to ještě malé nezačalo, ale chystá se to, tak se chci informovat. Stejně si nějaké to bolení bude muset nakonec prožít, to se nedá nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
13.5.18 15:29
@Schíza008 píše:
Děkuji. Ono to ještě malé nezačalo, ale chystá se to, tak se chci informovat. Stejně si nějaké to bolení bude muset nakonec prožít, to se nedá nic dělat.

Myslím tím tedy, že to ještě zřejmě nepropuklo se vší parádou, jen menší zlobení dásní zatím.. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama