Přípravek na mytí koupelny, který se nemusí oplachovat

2418
14.2.17 14:28

Přípravek na mytí koupelny, který se nemusí oplachovat

Čím myjete vanu, pračku, skříňky a umyvadlo v koupelně?

potřebovala bych poradit něco rychlého, co zvládnu jen ráno stříknout a setřít, ale nenapdá mně nic „bezpečného“, co by vyprchalo a nezanechalo po sobě žádnou chemii… napadl mně jen iron na okna, ten krásně vyprchá. Ale špínu jako zaschlé mýdlo a mastnotu moc neumyje.. na druhou stranu zas krásně vše vyleští.

dřív jsem myla cifem, písečkem, atd, ale to se musí vždy pořádně opláchnout a trvá to docela dlouho. Všechny prostředky na koupelnu se mi zdají plné chemie ://

Napadá vás něco lepšího pro kždodenní rychlé setření a umytí, než je iron, ocet a soda?

ještě mně napadlo umývat sprchovým gelem, ale ten moc pění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.2.17 14:32

Co nejake vlhcene ubrousky..???
Ja je teda nepouzivam…proste neco nastrikam a setru nebo splachnu…skrinky apod…klasika…pripravek do vody v kyblu a hadrik…jako kdyz utiras prach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
14.2.17 14:32

Ja používám sanytol ve spreji s pomerancovou vůní  :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 14:37

Ja mam vetsinou neco z Nemecka…tam i veci za par korun jsou kvalitni a v testech vetsinou vychazeji lepe nezli u nas…takze verim, ze tam neni tolik skodlivych latek…zatim k sode, octu apod jsem se jeste nedostala…ale je to z pohodlnosti…casem bych se i necemu bio domaci ci jak to nazvat chtela dopracovat;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
14.2.17 14:47

Ty ubrousky mě také napadly. Byly doby, kdy jsem je na úklid používala. Což mi připomíná, že si je budu muset zas pořídit, protože na úklid takového záchodu jsou naprosto ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
14.2.17 14:49

Kdyz neco prirodniho, tak co treba ocet s citronem naredit vodou do rozprasovace, pak nastrikat a setrit, ocet ma antibakterialni ucinky a citron to provoni a je to hotovo, ale na ty skrinky bych to asi moc nestrikala, spis jen navlhcila a setrela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23135
14.2.17 14:50

Kdyz si vezmes mokrou mikrouterku a pak to utres suchou, udela to taky sluzbu. Jinak ja vsechno oplachuju a pak to jeste utru.
Jinak co vim tak Frosh by mel byt jako prirodni, ale moc to nemeje teda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
14.2.17 14:51

Ocet od firmy Frosch, nebo z DM-ky. Nebo si ho priprav doma, pridej stavu z citronu…
Pouzivam nekdy jednorazove hadry na leskle povrchy-zelene, z DM, ty hezky nalesti.
Nebo mikrovlaknovy hadrik, taky hezky nalesti, jen s vodou(to je pak potreba jednou za 2tydny vzit jeste cisticim prostredkem), jinak staci

• Nahlásit
  • Citovat
1100
14.2.17 14:54

Mám ráda přípravky MERIDA, na koupelnu Merida Balnexin plus. Objednávám přes net, v kamenném obchodě jsem na ně nikde nenarazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
14.2.17 14:58

Mám univerzální přípravek od eurony - naředila jsem si ho do rozprašovače a denně s ním čistím wc prkýnko, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 15:06

A čím myjete vanu? Starou jsem vždycky vzala pískem, ale na novou to nejde. Něco co při rozstřikování moc nesmrdí. I ten Sanytol je strašný puch :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23135
14.2.17 15:07

@Paralenka červená Voni mi na koupelnu vec z DM, primo denk mit a je na tom ze to je svezi vune. Voni to jako pradlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2380
14.2.17 15:11

Pouzivam cistic na koupelny z DM, ta jejich rada denk mit. krasne voni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7637
14.2.17 15:12

Já valím všechno buď Sanytolem, nebo Savem :nevim: Nic tak dobře neumyje jako Savo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23135
14.2.17 15:12

Tenhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu