Reklama

Přípravek na mytí koupelny, který se nemusí oplachovat

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 14.02.17 14:28
Přípravek na mytí koupelny, který se nemusí oplachovat

Čím myjete vanu, pračku, skříňky a umyvadlo v koupelně?

potřebovala bych poradit něco rychlého, co zvládnu jen ráno stříknout a setřít, ale nenapdá mně nic „bezpečného“, co by vyprchalo a nezanechalo po sobě žádnou chemii… napadl mně jen iron na okna, ten krásně vyprchá. Ale špínu jako zaschlé mýdlo a mastnotu moc neumyje.. na druhou stranu zas krásně vše vyleští.

dřív jsem myla cifem, písečkem, atd, ale to se musí vždy pořádně opláchnout a trvá to docela dlouho. Všechny prostředky na koupelnu se mi zdají plné chemie ://

Napadá vás něco lepšího pro kždodenní rychlé setření a umytí, než je iron, ocet a soda?

ještě mně napadlo umývat sprchovým gelem, ale ten moc pění…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 14.02.17 14:32

Co nejake vlhcene ubrousky..???
Ja je teda nepouzivam…proste neco nastrikam a setru nebo splachnu…skrinky apod…klasika…pri­pravek do vody v kyblu a hadrik…jako kdyz utiras prach…

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 14.02.17 14:32

Ja používám sanytol ve spreji s pomerancovou vůní  :)

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 14.02.17 14:37

Ja mam vetsinou neco z Nemecka…tam i veci za par korun jsou kvalitni a v testech vetsinou vychazeji lepe nezli u nas…takze verim, ze tam neni tolik skodlivych latek…zatim k sode, octu apod jsem se jeste nedostala…ale je to z pohodlnosti…casem bych se i necemu bio domaci ci jak to nazvat chtela dopracovat;-)

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.02.17 14:47

Ty ubrousky mě také napadly. Byly doby, kdy jsem je na úklid používala. Což mi připomíná, že si je budu muset zas pořídit, protože na úklid takového záchodu jsou naprosto ideální.

balkanka
Kecalka 232 příspěvků 14.02.17 14:49

Kdyz neco prirodniho, tak co treba ocet s citronem naredit vodou do rozprasovace, pak nastrikat a setrit, ocet ma antibakterialni ucinky a citron to provoni a je to hotovo, ale na ty skrinky bych to asi moc nestrikala, spis jen navlhcila a setrela :-)

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 14.02.17 14:50

Kdyz si vezmes mokrou mikrouterku a pak to utres suchou, udela to taky sluzbu. Jinak ja vsechno oplachuju a pak to jeste utru.
Jinak co vim tak Frosh by mel byt jako prirodni, ale moc to nemeje teda..

bibie
Kecalka 343 příspěvků 14.02.17 14:51

Ocet od firmy Frosch, nebo z DM-ky. Nebo si ho priprav doma, pridej stavu z citronu…
Pouzivam nekdy jednorazove hadry na leskle povrchy-zelene, z DM, ty hezky nalesti.
Nebo mikrovlaknovy hadrik, taky hezky nalesti, jen s vodou(to je pak potreba jednou za 2tydny vzit jeste cisticim prostredkem), jinak staci

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 14.02.17 14:54

Mám ráda přípravky MERIDA, na koupelnu Merida Balnexin plus. Objednávám přes net, v kamenném obchodě jsem na ně nikde nenarazila.

AnnieL
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 14.02.17 14:58

Mám univerzální přípravek od eurony - naředila jsem si ho do rozprašovače a denně s ním čistím wc prkýnko, atd.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 14.02.17 15:06

A čím myjete vanu? Starou jsem vždycky vzala pískem, ale na novou to nejde. Něco co při rozstřikování moc nesmrdí. I ten Sanytol je strašný puch :(

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 14.02.17 15:07

@Paralenka červená Voni mi na koupelnu vec z DM, primo denk mit a je na tom ze to je svezi vune. Voni to jako pradlo.

peta81
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 14.02.17 15:11

Pouzivam cistic na koupelny z DM, ta jejich rada denk mit. krasne voni.

Šmoulice
Kelišová 6640 příspěvků 14.02.17 15:12

Já valím všechno buď Sanytolem, nebo Savem :nevim: Nic tak dobře neumyje jako Savo…

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 14.02.17 15:12

Tenhle.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama