Přípravek na rychlé dobarvení odrostů

37158
19.5.16 05:40

Přípravek na rychlé dobarvení odrostů.

V posledním čísle plytkého časopisu DM Active beauty byl článek o dobarvování šedin. Radili tam například řasenku, ale pak také jakési přímo na odrosty připravené barvy. Značky a konkrétní názvy neuvedeny a bez doprovodných obrázků. Předepokládala jsem, že je teda naleznu v DM, ale nikde nic.

Tak se chci zeptat, jestli někdo něco takového používáte a jak se to jmenuje a kde se to sežene. Řasenku si na vlasy opravdu dávat nehodlám, chtěla bych něco, co nevyžaduje umýt si hlavu ještě ten den - ale zase taky ne smíchat dvě složky, v rukavicích aplikovat a 30 minut čekat. Prostě něco rychlého a elegantního.

Mimochodem poslední číslo DM beauty doporučuji prolistovat a najít si Barvy pro celou rodinu - prohlédněte si tu „stařenku“ a napište, jestli váš dráždí stejně jako mě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26295
19.5.16 06:54

@Pudloslava ahoj a nebylo myšleno toto?
píšou, že to lze u blond vlasů použít i na krátké odrosty…a obsahuje to peroxid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15332
19.5.16 07:03

@Pudloslava já jsem kdysi viděla v nákupním centru Nový Smíchov stáneček, kde prodávali pudr na vlasy a právě zakrýval u hnědých vlasů odrosty a šediny. ale blíž jsem to nezkoumala, tak nevím, jakou to mělo trvanlivost atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
19.5.16 08:11

@Malaga o nějakém spreji psali, ale já nejsem blondýna, jinak by to bylo šikovné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
19.5.16 08:12

@nozu pudr bych si asi sypat nechtěla, to musi desne spinit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
19.5.16 08:17

@Pudloslava pak jsou ještě na „dobarvování“ takové „rtěnky“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
19.5.16 08:18

Aha, tak technici zase usilovně pracují na odstranění závady…nevím jestli by nebylo efektivnější odstranit techniky…
@Pudloslava http://kosmeticketrendy.cz/…ebo-odrostu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
19.5.16 08:38
@Malaga píše:
@Pudloslava pak jsou ještě na „dobarvování“ takové „rtěnky“.

to vypada docela dobre.
zkusim proste v DM pouzit hubu a zeptat se prodavacky, nic takoveho jsem nevidela, ale je tam toho mraky, beztak jsem to nekde prehlidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.5.16 17:37

Prodávají vlasový korektor (zadej si do vyhledavace), ale je to docela draha sranda, bezne v obchode to asi nemivaji. Kdysi jsem kupovala v Nemecku. Jinak tady asi jen pres internet. Napr. toto:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat