Přípravek/bylinky na dlouhodobý stres

Anonymní
12.3.16 19:04

Přípravek/bylinky na dlouhodobý stres

Potřebovala bych od vás poradit, jaké bylinky nebo přípravek se hodí na stres trvající delší dobu. Nakupilo se mi moc věcí najednou - zdravotní problémy, problémy v rodině a čekají mě do toho státnice. Před zkouškami jsem nervák vždy a bojím se, že s tím vším okolo to bude se mnou špatné. Když mám veliké nervy, strašně blbě se mi soustředí na učení, a tak to chci řešit včas a nervům předejít. Co se hodí na zklidnění? vím, že magnesium, ale chtěla bych k tomu přidat ještě něco. Četla jsem o třezalce tečkované, mohla by být pro mě vhodná? Nebo něco jiného? Nemyslím žádný driják typu Lexaurin, spíš nějaké opravdu bylinky nebo ne tak silné prášky, volně prodejné.
Děkuji za rady a je to pro mě intimní problém, tudíž prosím anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1429
12.3.16 19:19

Marihuana (a nemyslim to ironicky, vazne to pomaha) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 19:27
@Barush píše:
Marihuana (a nemyslim to ironicky, vazne to pomaha) :andel:
Účinkům celkem věřím, ale potřebovla bych něco, s čím se zároveň budu moci plnohodnotně učit :)
  • Nahlásit
  • Citovat
12.3.16 19:28

Zkus kozlíka lékařského :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.16 19:31

Ja pred asi stresove nektezsi zkouskou sveho zivota pila na noc prave tu trezalku a pres den mate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
12.3.16 19:32
@Bobinek1994 píše:
Zkus kozlíka lékařského :-)

prave jej jsem chtela poradit.
Trezalka je fotosenzitivni. Za chvili vyleze slunce, mohla bys byt flekata potom. A take je zbytecne silna. Je to uz antidepresivum. Kozlik ucinkuje rychle, lze ho brat dlouhodobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama