Přípravky na hubnutí, které opravdu vám osobně zabraly

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
787
16.1.12 00:38

pripravky na hubnuti ktere opravdu vam osobne zabraly?

Dobry vecer holky ,

Rada bych se informovala ktera z vas nekdy uzivala neco co jim opravdu pomohlo a co u jste ktera z vas u toho delala? Upravila jste jidelnicek? ci jen drzela cas drivejsi vecere? jedla jste trikrat denne ci 5 krat ?

zajima me predevsim s cim jste tak byla spokojena? Prosim takove to ze nejlepsi je 5 x denne pravidelne jist atd to znam ,, mela jsem krabickovou dietu. Ale chci vedet jake podpurne tabletky vam pomohly :-) dekuju

Prosim piste vase zkusenosti vase pocity :-)0

Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3620
16.1.12 00:47

já jsem brala Lindaxu 15 ale jako těžce jsem to odskákala na psychice takže doporučuju jen pokud jsi opravdu v naprosté pohodě protože já osobně jsem měla stavy že stačilo aby se na mě někdo křivě podíval a už to lítalo ale vůbec jsem u toho nejedla a jen pila což taky není dobře takže rada vyprdni se na pilulky a radši buď taková jaká jsi někdo Tě bude mít rád takovou jaká jsi a ne se kvůli tomu ničit a pokud to děláš kvůli sobě tak zkusit jen to cvičení a pravidelné jídlo pilule jen v nejkrajnějším případě držím palečky ať to nemusíš podstupovat jako já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
16.1.12 01:10

pokud máš problémy s nadváhou, pak zajdi za výživovým poradcem (odborníkem).Diety a pilulky akorát ničí tělo. Pohyb, který nevede odborník taky a ještě to nikam nevede. Chce to hubout zdravě s pomocí někoho, kdo tomu rozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
16.1.12 01:19
Honzuovka píše:
pokud máš problémy s nadváhou, pak zajdi za výživovým poradcem (odborníkem).Diety a pilulky akorát ničí tělo. Pohyb, který nevede odborník taky a ještě to nikam nevede. Chce to hubout zdravě s pomocí někoho, kdo tomu rozumí.

souhlas doporučuji http://www.prirozene-hubnuti.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
16.1.12 01:26

jo a nedívej se na ty nesmyslný filmy a reklamy, kde jsou všichni dokonalí. Kdyby každej měl být štíhlej, s velkýma přírodníma prsama.......atd., víš jakej by to byl na světě vopruz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
16.1.12 01:28
Honzuovka píše:
jo a nedívej se na ty nesmyslný filmy a reklamy, kde jsou všichni dokonalí. Kdyby každej měl být štíhlej, s velkýma přírodníma prsama.......atd., víš jakej by to byl na světě vopruz?
:potlesk: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
16.1.12 01:30

nehledě na ty americký filmy jukni na slunce seno a koukni na paní herečku Růžičkovou neměla 90-60-90 a jak to uměla prodat neblbni a žij normální život určo nejsi zlá a to je lepší než cokoliv jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
16.1.12 07:44

Kamaradka jedla Alli,ale je po tom inkontinence stolice.Zhubnes protoze mas strach cokoliv snist,aby ses nepos… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
16.1.12 07:45

Jenže ti tu každý bude psát, ať nic nebereš, protože asi každý, kdo něco bral, toho lituje. A ty budeš taky, až to bude za tebou :think: .

Mně od doby, co mám 4 kila nad svou ideální váhu, zabraly dvě věci:

• nejíst po 17:00 a cvičit (ale byla jsem nervní a protivná, věčně nas..ná (hladová) a vůbec to nebylo příjemné období, po 14 dnech přesně jsem přestala cítit hlad, ale jojo efekt samozřejmě :mrgreen:
  • sehnala jsem si Adipex (na ty 4 kila :zed: :roll: ) a krásně zhubla, poprvé jsem při nejezení (občas jsem si večer uvědomila, že jsem ještě nic nesnědla) měla energie a energie a cvičila s radostí a uklízela do půlnoci, protože jsem se potřebovala z té energie vybít. ALE to pocení, bušení srdce, třes, pocity na omdlení a na zvracení, neschopnost se soustředit,… jsem ráda, že jsem to neodskákala víc. Váhu jsem si udržela víc než rok, pak se přestala hlídat a kilečka byla zpět. Díkybohu za dítě, až v těhotenství se mi podařilo zbavit se toho komplexu (který mi do hlavy namlátil otec, jak jinak) a nosím se hrdě a krásně a šťastně. Samozřejmě cvičím pořád, ale pro kondici, zdraví a pro ten skvělý pocit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
16.1.12 08:00

vím, že to slyšet nechceš, ale pokud sama nevíš, nech si poradit od odborníka co se stravy i pohybu týče, nejde jen o to jíst „zdravě a dietně“, ale kdy co, poměr sacharidů, bílkovin, přesně kdy po cvičení jíst to a kdy už ono, dej potom tělu několik týdnů čas a uvidíš, jak to půjde … radši dej peníze za odborníky, což je i pro tvé zdraví, než si za větší peníze ničit organismus tabletkami nebo čímkoliv jiným
edit: samozřejmě jak už psaly holky, tak když se kila umí nosit a neomezuje tě to nějak zdravotně, tak to neřeš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
16.1.12 08:09

Zapni si můj metřík a podívej se na schozená kila. :) S práškami mám bohaté zkušenosti, brala jsem lindaxu,meridi i adipex, pak alli i nějaké tzv zázračné pilulky které nabízejí v časopisech a můžu ti říct, že žádný přášek na zhubnutí prostě není. Je to o tom co píšeš jíst 5× denně a cvičit, nic jiného prostě nezabírá, je to dřina a odříkání ale jde to, já jsem toho živým důkazem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
16.1.12 08:10
Lastkecka píše:
Zapni si můj metřík a podívej se na schozená kila. :) S práškami mám bohaté zkušenosti, brala jsem lindaxu,meridi i adipex, pak alli i nějaké tzv zázračné pilulky které nabízejí v časopisech a můžu ti říct, že žádný přášek na zhubnutí prostě není. Je to o tom co píšeš jíst 5× denně a cvičit, nic jiného prostě nezabírá, je to dřina a odříkání ale jde to, já jsem toho živým důkazem :)

Za jak dlouho jsi takhle shodila??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
16.1.12 08:12
kattkka píše:
Lastkecka píše:
Zapni si můj metřík a podívej se na schozená kila. :) S práškami mám bohaté zkušenosti, brala jsem lindaxu,meridi i adipex, pak alli i nějaké tzv zázračné pilulky které nabízejí v časopisech a můžu ti říct, že žádný přášek na zhubnutí prostě není. Je to o tom co píšeš jíst 5× denně a cvičit, nic jiného prostě nezabírá, je to dřina a odříkání ale jde to, já jsem toho živým důkazem :)
Za jak dlouho jsi takhle shodila??

6 měsíců :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
16.1.12 08:32

Pokud máš čas a opravdu chceš zhubnout, tak v naší rodině se osvědčil stobklub.cz Nejde o žádnou dietu, ale zapisuješ, co za den sníš a měla by ses vejít do nějakých hodnot. Ono to funguje i psychologicky, stačí si vzpomenout, že čokoládičku/sušenku/knedlím máš zapsat a vyčerpáš si hodnoty třeba na večeři, tak tě to přejde :mrgreen: Do kdy můžeš jíst tam není, kromě snad pravidla, že bys neměla jíst později jak 3 hodiny před spaním a řeknu ti, narvat do sebe za den 300 g zeleniny je docela sranda :mrgreen: V létě to jistí červený meloun a v zimě myslím pomelo (nevím proč to považují za zeleninu) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
16.1.12 08:42

Chemii bych do sebe nervala - už tak jí máme dost ze vzduchu, ze stravy … Chce to srovnat si v hlavě co je potřeba a posilovat pevnou vůli. A když je k tomu ještě prima cíl (třeba dovolená u moře) jde hubnutí o to snáz. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat