Přípravky na jemné řídké vlasy bez objemu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.4.22 09:51

Přípravky na jemné řídké vlasy bez objemu

Dobrý den,

píšu, protože doufám, že tu dostanu nějaké rady a tipy…

Odjakživa mám jemné vlasy celkem bez objemu, léčím se se štítnou žlázou, což taky na kvalitě vlasů nepřídá. A teď po covidu mám pocit, že : mi začaly řídnout ještě o něco více. :? Máte, prosím, nějaké zkušenosti, osvědčené rady a typy na nějaké přípravky na takové vlasy ( šampony, balzámy, atp…), které by dodaly trochu objemu, podpořily růst vlasů či zabránily dalšímu vypadávání a zároveň zachovaly hebkost a lesk? Já jsem jinak zjistila, že nejlépe jsou na tom moje vlasy, když se hodně zpotí. To se pak dobře češou a nějak zvláštně nabydou, ale to není řešení :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42528
22.4.22 09:59
@Anonymní píše:
Dobrý den,

píšu, protože doufám, že tu dostanu nějaké rady a tipy…

Odjakživa mám jemné vlasy celkem bez objemu, léčím se se štítnou žlázou, což taky na kvalitě vlasů nepřídá. A teď po covidu mám pocit, že : mi začaly řídnout ještě o něco více. :? Máte, prosím, nějaké zkušenosti, osvědčené rady a typy na nějaké přípravky na takové vlasy ( šampony, balzámy, atp…), které by dodaly trochu objemu, podpořily růst vlasů či zabránily dalšímu vypadávání a zároveň zachovaly hebkost a lesk? Já jsem jinak zjistila, že nejlépe jsou na tom moje vlasy, když se hodně zpotí. To se pak dobře češou a nějak zvláštně nabydou, ale to není řešení :mrgreen: [/citace
Musíš začít výživou zevnitř, Dr. Max má svoji dobrou radu na vlasy, nehty a pokožku. To je víc než šampon. K tomu šampon s kofeinem, dobrý má i Lidl, překvapivě, vza hubičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.22 10:19

@jkra Děkuji. Na výživu zevnitř jsem se samozřejmě chtěla zeptat taky, ale nějak jsem to zapomněla připsat. :) Děkuji moc za typ, zkusím to sehnat.

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.22 10:50

Mám jemné vlasy, byly husté, dokonce i po porodu. Synáček se za ně ovšem chytal jako za opratě a občas nějaký vytrhl… Korunu tomu nasadila návštěva olomouckého aquaparku, přehnali to s chlórem, skončila jsem skoro plešatá. :cry:
Dostal mě z toho rybí tuk a vitamíny. Už je to zase dobré, ale trvalo to více než rok. Chlorované vodě se teď vyhýbám.
Vyzkoušela jsem spoustu značek a přípravků, bezoplachovou péči, balzámy kondicionéry, i profi keratin, jestli to pomohlo nevím. Spíš ty vitamíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
22.4.22 11:30

Já mám jemný celej život. Vitamíny, masky, a nefenovat a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
22.4.22 13:04
@Sylvania 333 píše:
Mám jemné vlasy, byly husté, dokonce i po porodu. Synáček se za ně ovšem chytal jako za opratě a občas nějaký vytrhl… Korunu tomu nasadila návštěva olomouckého aquaparku, přehnali to s chlórem, skončila jsem skoro plešatá. :cry:
Dostal mě z toho rybí tuk a vitamíny. Už je to zase dobré, ale trvalo to více než rok. Chlorované vodě se teď vyhýbám.
Vyzkoušela jsem spoustu značek a přípravků, bezoplachovou péči, balzámy kondicionéry, i profi keratin, jestli to pomohlo nevím. Spíš ty vitamíny.

Tak vlivem olomouckeho aquaparku jsi asi skoro plesata fakt nebyla. Nebo myslis, ze vsichni, kdo v nem ten den byli, skoncili bez vlasu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat