Přípravky na kvasinkovou infekci

Anonymní
10.12.19 17:30

Přípravky na kvasinkovou infekci

Ahoj holky. 3 měsíce mám kvasinky jak tam dole tak přemnožené na jazyku. Na jazyk jsem dostala canisor, no, nepomohl. Na vnitřní užívání jsem měla lemoxin, taky nic. V lékárně mi dali canesten jak pro mě tam pro partnera. Mi to pomohlo se zbavit těch krvavých čárek, ale ty žluté drobky tam jsou furt. Tak jsem se rozhodla že se budu léčit jakoby sama. Zajímá mě jestli vám pomohly tyto 3 věci. Kurkumin, kapky lichořeřišnice ( na tampon a zavést ) a candisor. A taky co vám ještě pomohlo? Nebo na ty střeva tam to mám taky a celkově na vyléčení celého těla? Co autovakcina nebo chytrá houba? Děkuji předem za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.12.19 17:32

A taky beru lakrobacily a omezila jsem cukry nejím sladkosti a aní nesladim čaje a nevidím žádnou změnu. Na tu úplnou dietu nemám to bych fakt nevydržela jenom ty cukry a to sladké fakt moc miluji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 17:33

Candivac* pardon

• Citovat
  • Nahlásit
Meredithx
10.12.19 17:56

Zkusila jsi z přípravků rosalgin na vyplachy?

• Citovat
  • Nahlásit
1535
10.12.19 18:19

Kvasinky jsem mela docela casto, ob mesic nekdy kazdy. Co u me ted funguje, kazdy den kefir z tibi houby, zehlim spodni pradlo sobe i manzelovi, pri problemech na tampon tea tree oil. Lichorerisnici beru na virozu, nevim jak funguje na kvasinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 18:48

Ahoj, já sem na to trpěla spoustu let. Doktoři moc nepomohli. A tak sem začala držet kvasinkovou dietu. Drží se půl roku. A je to opravdu jen pro vytrvalce. A musím říct, že od té doby co jsem překopala jídelníček je to pryč.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat