Přípravky Nature Box nebo alternativy?

10.12.18 12:25

Přípravky Nature Box nebo alternativy?

Zdravím, zaujaly me výrobky Nature box, přesněji teda šampony. Používám teď Syoss, za me nejlepší šampon, ale poslední dobou se po něm hodně škrábu. Tak jsem chtěla zkusit přírodní Nature Box. Máte některá z vás odzkoušené? Popřípadě znáte nějaké přírodní přípravky na vlasy, které by zbytečně nedrazdily pokožku nejen hlavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

453
10.12.18 12:32

@Kaktus1234 co je prosím na šamponu Nature box, krom tedy názvu přírodního???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.18 13:48

No uvádí tam okolo 90% například avokadoveho oleje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
10.12.18 13:53

@Kaktus1234 a složení jsi četla?
Tohle mi moc přírodou nevoní…
Aqua (water, eau), Sodium C14-16 olefin sulfonate, Cocamidopropyl betaine, Sodium methyl cocoyl taurate, PEG-120 methyl glucose dioleate, Sodium chloride, Parfum (fragrance), Persea gratissima (avocado) oil, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Panthenol, Citric acid, Sodium benzoate, PEG-7 glyceryl cocoate, PEG-40 hydrogenated castor oil, Coconut acid, Propylene glycol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
10.12.18 13:57

Zkus třeba šampony Urtekram, nebo z těch levnějších Alverde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.18 15:43

Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 22:24

Zkušenost s nature box- šampon broskev

@Kaktus1234 ahoj já používám nature box od léta, kdy jsem měla po dovolené u moře totálně zničené vlasy. Vlasy mi nejspíš tato řada v prvopočátku zachránila, ale po asi měsíci mi došlo že mě pořád svědí hlava a došlo to až do stádia kdy mi při mytí vlasů bylo hůř a hůř až do chvíle než jsem změnila šampon. Mám od nich i 3 vlasové masky a kondicionér s těmi jsem spokojená a hlava mě po nich nesvědí. Takže za mně doporučuji ty masky, ale šampon ani náhodou. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama