Přípravné kurzy na medicínu ve třeťáku?

Anonymní
5.6.20 15:23

Přípravné kurzy na medicínu ve třeťáku?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jsou tady někteří medici, kteří by byli schopni mi poradit, jestli má smysl jít na přípravné kurzy již ve třetáku, nebo je to zbytečné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35733
5.6.20 15:29

Neví, jesti ti je k nečemu moje dvacetiletá zkušenost, za nás byly kursy zbytečné úplně. vyplatily se modelové otázky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5852
5.6.20 15:35
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jsou tady někteří medici, kteří by byli schopni mi poradit, jestli má smysl jít na přípravné kurzy již ve třetáku, nebo je to zbytečné?

Háčkuji se, řešíme doma to samé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2435
5.6.20 15:42

Já také dělala přijímačky před 20 lety a na žádné kurzy jsem nechodila. Měla jsem modelové otázky na 1. LF, ale od začátku jsem chtěla jít na 2.LF (a také jsem jí vystudovala), která v tu dobu žádné otázky nevydávala, což mi přišlo tak nějak sympatičtější přístup. Ve třetím ročníku mi přijde zbytečné chodit na nějaké kurzy, snad jedině v případě, že bys byla na nějakém opravdu podprůměrném gymnáziu. Ale já to měla v hlavě nastavené tak, že buď se na tu školu dostanu bez nějaké větší přípravy (samozřejmě jsem maturovala z biologie a chemie, takže před přijímačkama jsem se trochu učila fyziku, ale nepřeháněla jsem to) nebo na to prostě nemám a nebudu se o to snažit za každou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2435
5.6.20 15:45

Jo a já ve třetím ročníku ještě ani nevěděla na jakou školu půjdu, jen jsem věděla, že to bude něco založeného na biologii a chemii, protože tyto předměty mě bavily a šly mi samy. Přemýšlela jsem i o genetice, která mi na gymplu přišla taková hrozně logická a pěkná a na medicíně jsem jí pak vůbec neměla ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
5.6.20 16:00

Ja na ty pripravne kurzy chodila a byly zbytecne. Nenaucila jsem se tam nic noveho. Ale porid si modelove otazky, a to klidne ted. Zacni je projizdet, abys videla, jestli treba na necem extra zapracovat. Hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama