Přípravy svatby, ignorace

Anonymní
29.4.16 21:53

Přípravy svatby, ignorace

Ahooj, jsem celá ubulená, jdu se k Vám spíš vypovídat a trochu pro rady :-(
Za tři týdny máme svatbu, o ruku mě požádal on sám, nenuceně, jsem těhu a doma máme pětiletou cácorku. Čím víc se to blíží, tím víc to ignoruje. Dohodli jsme se od začátku, že kytku, výzdobu atd si vyberu sama, do toho mi kecat nebude, ale tohle.?
Zítra říkám, že půjdeme koupit košili a botky, kalhoty má. Řekl mi, že nemá náladu, že půjde třeba v šortkách!! :roll: Přijde mi, jakoby dělal jen justy. Já vše zařízené, domluvené, zaplacené.
Dnes mi oznámil, že u nás bude spát jeho svědek, jede vlakem cca 150km, ale svatba je v SO, může přijet i ráno!! Plus že u nás bude i po svatbě svatební noc! :poblion: :zed:
Nevím, co je to za momentální zkrat doufám!!! Máme menší svatbu, cca 25 lidí, ale i tak.
Jsem z toho celá nějaká špatná :(
Partner kamionák, PO-PÁ pryč, nemá kdy jindy si to koupit!
Prý moc řeším vše… 8o :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
29.4.16 22:10

No tak svatbu s nim rusit asi nebudes, tak ho nech dychat… :nevim: nevim, co ti poradit, bud nad veci, mate 2 deti, vem si ho i v bermudach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
29.4.16 22:11

Tak proč by u vás nemohl spát svědek, to bych brala v pohodě… Navíc svatební noc je prapůvodně o tom prvním sexu, to už vzhledem k tomu, že čekáte druhé dítě, máte dávno za sebou, takže si myslím, že jsi trochu přecitlivělá… Kosili a boty si chlap je schopen koupit i za pět minut, takže tři týdny jsou pro něj asi času habakuk 8) neřeš to a uzij si svatbu :) hodně štěstí přeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
29.4.16 22:12

Tak v loznici s vami svedek snad nebude, ne? :mrgreen:

Ze ubytuje svedka, ktery bydli 150km daleko me osobne prijde normalni :nevim:

A ze to jako chlap nehroti…to tak chlapi proste maji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
29.4.16 22:13

@Pherenike navíc bude svědek s ženichem stopro na kaši, takže kdoví jaká by byla svatební noc, takze z toho si zakladatelko nic nedělej :) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8055
29.4.16 22:14

Budoucího manžela bych nechala chvíli v klidu, asi jajko většina chlapů nemá rád stres a rozhodně stres s nakupováním… A co se týče svědka…na přespání bych mu zařídila ubytování…On to určitě pochopí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6059
29.4.16 22:14

:hug: můj chlap měl ještě horší průpovídky a závěry, plus jsme se asi 100× u toho rozešli. A víš co? Svatba proběhla na 99% tak, jak měla. ;) Neboj, zítra jdete nakupovat. ;)
Se spaním bych neviděla problém jestli máte místo… nebo ty sbal holku a jdi k rodičům, kamarádce…kde se budeš chystat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
29.4.16 22:15
@RoseK píše:
@Pherenike navíc bude svědek s ženichem stopro na kaši, takže kdoví jaká by byla svatební noc, takze z toho si zakladatelko nic nedělej :) :mrgreen:

No presne :-) Ze sveho okoli neznam moc paru, ktere by mely buh vi jakou svatebni noc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
29.4.16 22:18

@Pherenike my jsme kalili do čtyř, spalo u nás osm lidí a manžel vytuhl se svědkem v obýváku :mrgreen: romantické představy jsem vzdala už předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
29.4.16 22:20

@RoseK u nas sice nikdo nespal, ale manzel zvladnul vytuhnout i bez svedka :mrgreen:

A ja lezela nasr…ne kvuli tomu, ze vytuhnul, ale na nedalekem poli se konala techno party a ja nemohla usnout :zed: :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
29.4.16 22:25

Ty romantické představy…všechno zničí. Zapomeň na sny o bouřlivé svatební noci a vnímej realitu. Máte skoro dvě děti, jste spolu x let. Romantika je evidentně pryč, ale to neznamená, že nemůžete být spokojení. Pokud ovšem nezačneš vyvádět, že se nechová podle tvých představ ala červená knihovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
29.4.16 22:30

@Pherenike presne. My se dopredu dohodli, ze svatebni noc nebude. Oslava skoncila koupackou v 5 rano ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
29.4.16 22:36

Vazne to moc resis :D
prespani člověka, který k vam jede takovou dalku je prece samozrejme. svatebni noc se prece uz davno tak romanticky nebere, ve vasem pripade vlastne uz dvou deti je to dost zbytecne, ne?
na nakup kosile jsme mého chlapa taky nejak nemohla dostat, tak jsem mu ji nakonec koupila sama od oka a jak mu sekla ;)
chlapi na ty pripravy a svatby celkove moc nejsou. nech ho zit, nestresuj se. at se vse vydari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.16 22:42

Nooo, ráno mi přijde kadeřnice plus kosmetička v jedný slečně domů, takže před ním :mrgreen:
Kreslím si tady stoly apod. a už leze co dělám a kdo kde a zajímá se :D
Jsem v pátém měsíci, tak asi hormony drobet :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
241
29.4.16 22:43

Před svatební šílenství :lol: vše se zlepší… Neplakej a nestresuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...