Připsání mateřské

Anonymní
5.8.13 08:18

Připsání mateřské

Ahoj chci se zeptat na mateřskou jsem nastoupila 17.6 a od toho 17.6 do konce měsíce mi přišla mateřská 15.7 Bude mi tedy chodit mateřská na účet vždy tak cca toho 15 dne v měsíci nebo teď, když mi má přijít první za celý měsíc může dřív/dýl? Kdy je vlastně výplatní termín?? Děkuji…pokud je to podle krajů tak u mě se jedná o jihočeský. Děkuji za odpovědi ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

974
5.8.13 08:23

Pardon vtirnu se:-) pockam si na odpovedi taky me to zajima:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4733
5.8.13 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat na mateřskou jsem nastoupila 17.6 a od toho 17.6 do konce měsíce mi přišla mateřská 15.7 Bude mi tedy chodit mateřská na účet vždy tak cca toho 15 dne v měsíci nebo teď, když mi má přijít první za celý měsíc může dřív/dýl? Kdy je vlastně výplatní termín?? Děkuji…pokud je to podle krajů tak u mě se jedná o jihočeský. Děkuji za odpovědi ;-)

bude chodiť približne v stejný termín, môže samozrejme aj skôr alebo neskôr. Ja som zo stredočeského a chodila my materská okolo 7. Ale materská my vždy chodila na čas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aminkadf
5.8.13 08:42

Mě chodí okolo toho 5-7 v měsici. Já jsem teda Plzeňská, ale můj zamestnavatel je Ústí n./L. Ale co jsem takhle pročitala ty diskuze, tak ve vetšině případu do toho 10 v měsici to maji připsané :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1714
5.8.13 08:45

Já jsem z Vysočiny a mateřská mi chodí od března, nejdřív chodila okolo 15. v měsíci a ted chodí kolem 6. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1900
5.8.13 10:31

Já nastupovala 23. a přišla mi 7. :) chodila mi vždy 7. a RP pak taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 11:37

U nás si to posílají jak chtěj, mě chodí kolem 6. a kámošce od vedle třeba i 15.Jsme od Náchoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama