Přírodní afrodiziaka, nebo tablety?

1
23.7.19 09:30

Přírodní afrodiziaka nebo tablety?

Ahoj, má tu někdo zkušenost s užíváním přírodních afrodiziak i tablet? Mám na mysli, že někomu třeba zabírá Kotvičník, když si ho z něj dělá třeba čaj a zabírají mu i tablety, kde je obsažený.
Přítel před rokem a půl změnil práci a v nové měl hrozně moc stresu, trávil tam víc času, takže přestal sportovat, přibral, a postupně šla do kopru i jeho chuť na sex. Bylo z toho hodně hádek, protože měl svou práci rád, dobré peníze, ale nakonec jsme se dohodli a práci zase opustil. Akorát se vše nevrátilo hned do původního stavu. Teď už je asi půl roku v jiné práci, kde je to klidnější, zhubl 5 kilo, víc se hýbe, ale erekce ani chuť na sex se zpravila jen trochu.
Začali jsme zkoušet různé přírodní afrodiziaka, třeba Kotvičník a podobný klasiky, ale i chilli. Prostě pokus omyl. Ale některé věci se nám osvědčily, nebo si to aspoň myslíme. Je ale docela náročný a omezující připravovat si pravidelně čaj z této bylinky, další den z jiné a podobně, nijak zázračně to navíc nechutná :) Tak si říkáme, že zkusíme nějaký tabletky, kde výtažky z těch ověřených bylin jsou, že to bude mnohem jednodušší užívat. Na trhu jich je plno - Eagle Men, Erectan a podobně, názvy jsou asi fuk, ale není to nejlevnější záležitost. Tak se právě chci zeptat, zda se to vyplatí a ty bylinky budou fungovat i když budou v kapsli nebo jsou ty kapsle jen nějaká chemická náhražka a budou k ničemu.
Jo a k doktorovi ho dostanu tak možná se zlomenou nohou, ale určitě ne s tímhle problémem :mrgreen:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
23.7.19 10:03

@Janasta86
Prý je na sexualitu dobrý ženšen, ale opravdu kvalitní stojí majlant..

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama