Přírodní antiperspirant/deodorant

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Kecalka 464 příspěvků 6 inzerátů 13.09.18 11:26
Přírodní antiperspirant/deodorant

Zdravím, snad mi tu opět poradíte ;) :oops:
Prosím o nějaké tipy na přírodní antiperspiran­t/deodorant pod paži, který obsahuje nejlépe pouze přírodní složky, ale zároveň dokáže dobře potlačit pach potu ;)
Mám asi agresivnější pot a i výraznější pach, takže pokud se tu s tím také někdo potýká a používá něco přírodního, co mu pomáhá, budu ráda za Vaše tipy :kytka:
PS: prosím neuvádět klasické spreje z drogerie.., ty už používat nechci, děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LusCal
Povídálka 20 příspěvků 13.09.18 11:33

Používám krystal alunitu tedy krystal soli od tiande a jsem spokojená. Používám ho i jako dezinfekci, k výplachu úst při aftech a má ještě vic využití. Kdybyste chtěla vědět víc napište mi Sz.

Čupííto
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 13.09.18 11:41

Biorythme. :palec:

Zwetta
Kecalka 464 příspěvků 6 inzerátů 13.09.18 11:42

@LusCal
Já si koupila krystal z DM, ale četla jsem, že jich je víc druhů.., nějaký fakt přírodní a nějaký méně přírodní (nevím, který mám..), ale jelikož je zcela bez vůně, můj problém neřeší.., tak nevím, jestli ten od Tiande to má jinak..

LusCal
Povídálka 20 příspěvků 13.09.18 11:45

Tento je čistě přírodní,aktivuje se vodou,nejlepší je použít ho večer po sprše kdy jsou otevřené pory.Je bez vůně,ale tím,že zabraňuje pocení,není vůně potřeba.Pošlu Vám sz.

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 13.09.18 12:04

Tiande alunit,perfektní věc!!! :srdce:

LenkaN26
Závislačka 4100 příspěvků 13.09.18 12:10

Taky používám alunit a super.

Kornel
Závislačka 3977 příspěvků 13.09.18 12:12

Ja kazde rano pouzivam obycejny,jemne namoceny ledek (v drogrce za par kacek) pak se nasprejuji nebo pouziji tuhy deodorant a vydrzi mi to cely den! Jen je treba se casto holit,kdyz se neoholim treba 3-4dny tak pomaha jen tak na pul dne…ale mohu doporucit, super vec :mavam:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 13.09.18 12:20

Mohly byste mi, prosím, vysvětlit, když píšete, že používáte ten alu-krystal - je to předpokládám něco podobného kamenci, tedy síran amonno-hlinitý. A přitom, když se člověk radí, jaký deodorant si koupit, co sledovat ve složení, tak každý píše „hlavně aby tam nebyl hliník“.

Tak jak to s tím hliníkem je, jaký je rozdíl mezi tím hliníkem v Nivea antiperspirantu a hliníkem v krystalu? :nevim:

Nerýpu, jen by mě to vážně zajímalo. :think:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 13.09.18 12:31

Jinak k tématu, já používám Ponio, jsem s tím spokojená, ale pravdou je, že se nijak intenzivně nepotím, jinak nevím, jestli by stačil.

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 13.09.18 12:38

používám deodorant od paní, která vyrábí svou přírodní kosmetiku, certifikovanou, www.caltha.cz
Nejvíc mi voní varianta Citrus, jsem s ním spokojená

Zwetta
Kecalka 464 příspěvků 6 inzerátů 13.09.18 12:41

@Mishka85
Ten jsem měla, jen moc nevyhledávám kuličky.. ;) :mrgreen: jinak fajn kosmetika :palec:

Silesiaca
Povídálka 17 příspěvků 13.09.18 12:42

Přírodní krémové deodoranty od firmy RaE. Zcela přírodní, velký výběr vůní, které krásně voní. Cena přijatelná. Mohu doporučit, fungují a voní celý den.

LusCal
Povídálka 20 příspěvků 13.09.18 13:28

@klamonožka alunit je kamenec,obsahuje hliník,ale proč tento neškodí netuším :) .

Příspěvek upraven 13.09.18 v 13:45

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 13.09.18 13:38
@LusCal píše:
@klamonožka alunit je kamenec nemá s hliníkem nic společného.Najděte si to na googlu :)

Nemá s hliníkem nic společného? Kromě toho, že ho obsahuje? (nehledě na to, že název ALUnit je už sám o sobě dost návodný)

Alunit, chemický vzorec KAl₃[(OH)₆|(S­O₄)₂]

;)
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >