Přírodní barva na řasy a obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lagherta
Kecalka 111 příspěvků 26.04.18 14:35
Prirodni barva na rasy a oboci

Ahoj, chtela bych se zeptat, existuje neco jako prirodni barva na rasy a oboci? Jako je napriklad Hena na vlasy atd.? Hledala jsem info tady v diskuzich i celkove na netu, ale nanesla nic. Nebo pripadne nejaka klasicka chemicka, ale setrnejsi? Diky za pripadne info! :D

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8462 příspěvků 26.04.18 14:37

@lagherta Pouzivam hennu primo na oboci a rasy od Delia cosmetics.
Jak moc je prirodni netusim, stoji cca 50,– a baleni mi vydrzi cca rok (barvim co ctrnact dni)

lagherta
Kecalka 111 příspěvků 26.04.18 14:41

@vonajebohyne Super, diky moc za radu! Kouknu na to :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama