Přírodní dekorativní kosmetika

Anonymní
12.4.21 23:37

Přírodní dekorativní kosmetika

Zdravím ženy,

Chci změnu. Už je to pomalu 10 let co se nelíčím a nebarvím vlasy.

Ráda bych se zkrášlila, ne denně, pouze občas a decentně. Chci podtrhnout přednosti, zvýraznit trochu oči a rty. Pleť mám vcelku bez problémů. Nepoužívám a nemám doma ale nic na péči ani mytí ( pokud nepočítám kostku mýdla). Dříve jsem používala především dražší značky, dekorativní především MK. S přírodní dekorativní kosmetikou nemám zkušenosti z minulosti. Chci pouze cruelty free kosmetiku.

Představa je taková, černá tužka, tekuté linky, zlaté a hnědé oční stíny, řasenka ( nepotřebuji mít oči jako mrkací pana :lol: ) a rtěnka.

Líbí se mi řasenka So' bio, Lavera oční stíny mono, tužka kajalova Benecos nebo lavera, Rtěnka nevím.

Líčení by mělo být dobře omyvatelné, ideálně vodou a olejíčkem. Chci aby vydrželo na očích, nedělalo šmouhy.

Pleť mám bez akné, ani suchou ani mastnou, vrásky kolem očí mám, obočí tmavé hnědé i vlasy v tmavosti 3-4, modrozelené oči. Problém jsou kruhy pod očima ( kvůli nespavosti).

Děkuji za rady a zkušenosti. Nalíčit se zvládnu, věnovala jsem se tomu v mládí, problém je najít obstojnou dekorativní kosmetiku. Objednávat budu z netu, tak odstíny snad uhádnu, vím co mi sedí. Nechci paletku stínu na maškarní ples pro děti :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3533
13.4.21 07:13

Doporučuji najít na instagramu pavlaxband. Věnuje se mimo jiné líčení přírodní kosmetikou, má tam i recenze na různé produkty. Co si pamatuji, tak minimálně řasenky a černé tužky na oči tam jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 08:08

Děkuji. A máte zkušenosti s výdrží produktů od Lavery? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3533
13.4.21 09:05
@Anonymní píše:
Děkuji. A máte zkušenosti s výdrží produktů od Lavery? :kytka:

Mám dvě řasenky Lavera a vydrží, pokud nejsou náročné podmínky. Třeba v chladných měsících mi slzí oči a řasenka to nedá. Ale třeba na plese nebo v práci drží. Odlicit se dají v pohodě, používám odličovací olej Renovality, jde to dolů krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 09:09
@ProfZav píše:
Mám dvě řasenky Lavera a vydrží, pokud nejsou náročné podmínky. Třeba v chladných měsících mi slzí oči a řasenka to nedá. Ale třeba na plese nebo v práci drží. Odlicit se dají v pohodě, používám odličovací olej Renovality, jde to dolů krásně.

A jde použít i nějaký olej kokosový, arganový nebo musí být odličovač,? Děkuji za info. Recenze kolikrát budí dojem, že ty řasenky nevydrží na očích a ani nejdou vidět :nevim:. To bych zkusila, jestli to není taková hrůa. Sice jen se chci nalíčit jen svátečně, do práce to nejde a není ani čas :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3533
13.4.21 09:14
@Anonymní píše:
A jde použít i nějaký olej kokosový, arganový nebo musí být odličovač,? Děkuji za info. Recenze kolikrát budí dojem, že ty řasenky nevydrží na očích a ani nejdou vidět :nevim:. To bych zkusila, jestli to není taková hrůa. Sice jen se chci nalíčit jen svátečně, do práce to nejde a není ani čas :kytka:

Určitě můžeš použít jakýkoli olej. Já občas používám i jen konjakovou houbicku a taky to jde. A mimo téma, proč anonym, tohle přece žádná intimní věc, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.21 09:16
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14621
13.4.21 17:53

Anonymni: z levnych drogerkovych treba Bell cosmetics
K odlicovani pak pratelne odlicovaci tampony a cista voda :palec: