Přírodní kosmetika

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Ukázat recenze z kategorie Dětská kosmetika

Reklama

Reklama

Klára
Závislačka 3408 příspěvků 20.09.11 06:56

Ha, díky Bluesky jsem vás našla.

Bluesky
Kelišová 7285 příspěvků 20.09.11 22:44

Žádná velká detektivka to, Kláro, nebyla. Stačilo kliknout vpravo nahoře na odkaz „Můj profil“ a zobrazit si záložku „Kde diskutuji“, pokud nemáš Přírodní kosmetiku přímo v Oblíbených tématech.

A v DMku má Alverde pěnu na holení .

jahoda
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 21.09.11 21:06

Ahoj holky, pan Hadek má opět potíže www.karelhadek.eu
překopíruju sem mail, který rozesílají zaměstnanci zákazníkům.

Dobrý den,

my, zaměstnanci společnosti AROMATERAPIE Karel Hadek s.r.o., se sídlem Kšice 11, 349 01, Stříbro – Kšice, bychom chtěli informovat o změnách týkajících se firmy Aromaterapie Karel Hadek s.r.o., pana Karla Hadka, nás zaměstnanců a i vás zákazníků-spotřebitelů.

Výše uvedená společnost začala na Stříbrsku vyvíjet svou činnost od září 2009. V jejím čele stál v pozici jednatele pan Karel Hadek, který se kosmetikou úspěšně zabývá již přes 30 let. Majitelkou společnosti je jeho manželka Lenka, na níž ji pan Hadek přepsal, aby zabránil eventuelnímu dělení majetku po jeho smrti mezi nežádoucí dědice, kteří za jeho života o něho nejeví zájem.

Dne 15.9.2011 nečekaně přijela do sídla společnosti paní Lenka Hadek se svým bratrem Martinem Kelnarem a přivezla dvě zásadní písemnosti pro další chod firmy. Jednou z nich byl notářský zápis o odvolání pana Hadka z funkce jednatele a druhá listina byla jmenovací, kde byl nahražen v této pozici právě panem Kelnarem. Ten se okamžitě ujal slova s tím, že zastupuje paní Hadek a nechal si svolat všechny zaměstnance. Vysvětlil nám, že je zaměstnancem obchodního centra Hornbach v Plzni, kde má bohaté zkušenosti s personálem, jelikož řídí 130 lidí. Dále nám sdělil, že panu Hadkovi společně se svou sestrou předložili 4 body, které musí splnit, jinak přivedou naši velice dobře prosperující firmu do likvidace. Na náš dotaz o jaké body se jedná, nám řekl, že jeden se týká toho, že pan Hadek (jež má patentované receptury, logo a obchodní jméno společnosti na sebe) jim má vydat receptury a umožnit další výrobu s tím, že mu budou za to platit nějakou apanáž. K dalším třem bodům požadavků sdělil, že není kompetentní o nich hovořit, jelikož jsou to soukromé věci mezi paní a panem Hadek. Na naše dotazy, proč chtějí zlikvidovat 31 pracovních míst, když velmi dobře vědí, že práce ve zdejším kraji opravdu není a v mnoha případech jsou mezi námi jediní živitelé rodin, nám nový jednatel pan Kelnar sdělil, že je to smutné, ale že ho to nezajímá. Po celou dobu svého „projevu“ k zaměstnancům s námi jednal povýšeně a vyloženě se vysmíval našemu zoufalství. Chápeme to všichni jako naprosto nemorální vydírání našeho bývalého jednatele – vzhledem ke třem uvedeným soukromým bodům – a dále jako snahu o snadné zbohatnutí pana Kelnara a jeho sestry Lenky Hadek. Preparáty, o něž mají oba jmenovaní takový velký zájem, pan Hadek vymýšlel, zkoušel a testoval několik desetiletí, tedy již v době, kdy pan Kelnar i paní Hadek ještě spinkali v povijánu.

Vzhledem k tomu, že firmu chce dovést do likvidace v nejbližší době, jak nám na shromáždění sdělil, nemáme již co ztratit a rozhodli jsme se demonstrovat před budovou Hornbachu v Plzni. Máme přislíbenu účast celostátních médií. Prvenství ve zveřejnění této kauzy má regionální Tachovský deník.

zaměstnanci firmy Aromaterapie Karel Hadek s.r.o

jahoda
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 21.09.11 21:10

A ještě jeden odkaz
http://tachovsky.denik.cz/…osobnim.html

lucijena
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 26.09.11 19:58

děvčata, prosím kde kupujete bambucké máslo? Našla jsem ho jen u Hádka a ten teď nefunguje. A u Saloosu nevím jestli je to čisté BM, přijde mi, že tam to je s něčím míchané.

Ajule
Závislačka 2769 příspěvků 27.09.11 13:26

Od Saloos to základní míchané asi s ničím není (rozhodně to tam nepíší), kupovala jsem ho, byla jsem s ním spokojená, konzistence celkem fajn, přepuštěné asi je, co vím, tak úplně to originál by mělo být zelené, ale to se tady nesežene vůbec. Teď mám BM bio kvality z hromadné objednávky z Baby Cafe, je podstatně mastnější, někomu ale vadí uzený šmak, který má. Jiné značky jsem nezkoušela.

KatyK
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 27.09.11 21:11

Nedávno jsem koupila bambucký balzám od Nobilisu a je moc přijemný, určitě u něj zůstanu. Má certifikát CPK Bio, je to tedy BM smíchané se sezamovým olejem (je vhodný i pro malé děti), cena je taky příznivá. Časem se chystám i na ten čokoládový, vypadá krásně.

lucijena
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 28.09.11 08:08

děkuji zkusím tedy ten Saloos :)

Bluesky
Kelišová 7285 příspěvků 02.10.11 23:35

Až si nebudu muset dělat vrásky nad obsahem svý peněžky, tak si třeba něco takovýho koupím. Ale když si nebudu muset dělat ty vrásky, tak to vlastně bude zbytečný, že jo :think: :mrgreen:?

Raduška_7  06.10.11 12:47

Ahoj. To sme na tom podobně. Já sem o té značce už taky slyšela a dívala sem se na net. Chtěla bych si koupit sérum na mastnou pleť.Ale je fakt, že se do toho vrazí dost peněz. Ale kdybych věděla, že mi to fakt pomůže, tak to obětuju :)

Ajule
Závislačka 2769 příspěvků 06.10.11 18:24

Na značku jsem nekoukala, ale musím, říct, že jak jsem na radu Pimpy začala na obličej používat jen olej ovoněný dle mé nálady EO, nic jiného nepoužívám a když náhodou dostanu nějaký vzoreček krému, tak mi pak pleť přijde zanesená.
Dřív jsem měla taky problémy s mastnější pletí, myslím, že jsem spíš smíšený typ (T-zona), po dětech mám už spíš sušší kůži. Po dlouhodobém používání oleje se mi to krásně srovnalo a pleť je akorát, ani mastná, ani suchá. A vychází to na pár kaček, i když si dopřeji superluxusní olej, jako třeba šípkový od Primavery :wink: .

jahoda
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 06.10.11 20:19

Dnes jsem byla v DM a viděla nějaké novinky od Alverde z dětské řady s bio syrovátkou - krém na obličej, šampon a tělové mléko.

chaika
Stálice 74 příspěvků 06.10.11 20:39

Musím souhlasit s Ajulkou. Od té doby co používám oleje střídavě s bambuckým máslem se mi pleť výrazně zlepšila.

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 07.10.11 11:34

Mě se právě po olejích maštění pleti významně srovnalo. Dokud jsem používala speciální přípravky na mastnou pleť (tj. lehké a nemastné), mastila jsem se o to víc.
Bohužel od letošní hnusné zimy oleje nesnesu, měla jsem kůži tak vysušenou, že jsem musela přejít na krémy, které přece jen hydratují. Je mi to trošku líto, olejíčky byly mnoho let úžasně příjemné, ale už to nešlo..
Takže než si koupit takovou drahotu, raději bych zkusila šokovou terapii a uvidíš, jestli to nepomůže.

Raduška_7  07.10.11 15:41

No jo, ono asi stejně každýmu na tu pleť pomůže něco jinýho :( Jenže než to všechno vyzkoušíš a zjistíš, co ti vyhovuje, je z tebe žebrák :D

Stránka:  « Předchozí 1 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 556 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

V soutěži Moje rozmarné léto jsme rozdali ceny, soutěžícím děkujeme

Celoprázdninová fotosoutěže Moje rozmarné léto skončila. Rozdali jsme ceny v... číst dále >

Soumrak smažáku. Rychlé a skvělé večeře pro milovníky sýra

Zapomeňte na smažený sýr, stálici jídelních lístků českých pohostinství i... číst dále >

Reklama