Reklama

Přírodní kosmetika na problematickou pleť s akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hellboyka
Nováček 7 příspěvků 05.02.17 18:01
Přírodní kosmetika na problematickou pleť s akné

Dobrý den.

Několik let se potykam s aknozni platí, doporučíte mi prosím nějakou vhodnou přírodní kosmetiku pro smíšenou, problematickou pleť s akné? Slyšela jsem o kosmetice Manna a také Dulcia. Zvažuji, co vyzkoušet, abych neprohloupila. Prosím, pokud máte zkušenosti, podělte se nebo doporučte, co zabralo Vám. Už jsem zkoušela Biodermu, Mary Kay a Havlíkovu apoteku. Vždy přišlo zlepšení jen na pár týdnů. Začínám být zoufalá.

Moc všem děkuji za tipy.

Reklama

Reakce:

anahry
Kecalka 354 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 18:41

Tak akné chce začít řešit hlavně zevnitř. Jinak, vynikajíci je na čištění pleti buď koloidní stříbro nebo růžová voda od Pure vision (pohledej na netu). Ale musíš vytrvat. Přírodní kosmetika nesvede zázraky za týden, ale výsledek pak stojí za to.

Hellboyka
Nováček 7 příspěvků 05.02.17 18:55

Hodně piju, snažím se jíst „správně“. Bohužel mám střevní problémy, se kterými nejde nic dělat a vím, že to s tím může souviset. Ale stále věřím, že je šance to spravit. Za jak dlouho bych měla pocítit případnou změnu k lepšímu?? Je pravda že trpělivost už moc nemám.. Unavuje mě to a nedokážu se pomalu podívat do zrcadla

bibie
Kecalka 343 příspěvků 05.02.17 19:09

Pokud mas strevni problemy tak bych necekala zazraky ani u pleti. Vetsina oblasti na tvari souvisi s ledvinami, strevy a zaludkem. Asi jsi vypozorovala kde se ti delaji pupinky opakovane. Resila bych to s dermatologem, dokaze vymyslet ucinejsi masticky… Jinak ja mazu kazdy vecer uriznutym kouskem Aloe a pak olejickem od Saloos, vyhovuje mi tea tree a hermanek, pokud vyrasi hnus tak ho potiram neustale tycinkou od Dr. popova tea tree nebo cistym tea tree olejem. Nevim jestli mas nejakou specialni dietu kvuli zazivani ale dlouhodoba skoro vyhradni konzumace ovesne kase dela hezkou plet(viditelne za 2mes) pak kolagen-veprove zele od Dr oetker do sulcu nebo ovocneho zele udela taky divy(staci vikend). Na plet jeste pripravky s vitaminem C, pusobi jen na povrchu. Jeste si muzes nechat udelat hormonalni rozbor krve a tam uvidis jestli nemas nerovnovahu zde, to se da ovlivnit stravou a pohybem. Nejjednodussi je teda nechat si hormony predepsat ale to neni prirodni…

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 05.02.17 19:58

Používám konopnou Cannaderm - řada na citlivou pleť.

Já třeba strávila zbytečně se špatnou pletí spoustu let, než mi došlo, že - nemám pleť mastnou, ale suchou, dehydrovanou a velmi citlivou, absolutně nesnesu jakoukoli řadu na „problematickou­ pleť“

• že moje pleť nesnese přílišné odmašťování, tj. žádné mycí gely, ale jen pleťové mléko, event. jen vodu a hlavně VŽDY pleťovou vodu…a že moje pleť potřebuje v noci dýchat a nesnese patlání jakýchkoli krémů na noc.
  • že nesnáším kosmetiku s parabeny apod. (používala jsem třeba Vichy…vždycky chvíli OK, pak zhoršení) a potřebuje něco na přírodní bázi

eumedon
Extra třída :D 13234 příspěvků 05.02.17 20:04

@Hellboyka Mně pomohl lihový výtažek z jazykových květů měsíčku lékařského, který jsem si připravoval sám.
Dcera se dostává do prepuberty, takže uvažuju místo drahého lihu použít k extrakci izopropylalkohol, který je levnější, protože není zatížen spotřební daní (je nepoživatelný, ale v kosmetice se používá). Nejdřív to ale vyzkouším na sobě a pak na malé ploše.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 05.02.17 20:31

Ja si vzdy myslela, ze mam mastnou plet. Nemam, mam ji velmi citlivou a dehydrovanou + ji nesvedci tvrda voda, kterou tu mame, po koupani musim pouzit pletovou vodu. Dal jsem zjistila, ze uplne prirodni kosmetika mi nesvedci, s vyjimkou par druhu oleju. Prirodni kremy mi vzdy zajistily par mesicu pupenu, hlavne na brade, to je me nejhorsi misto. Vyhovuji mi rady z lekarny, momentalne stridam Avene a La Roche. Od Avene mi nejvic pomohla nocni maska na dehydrovanou plet a od La Roche mam takovy lehky krem v modrem obalu s pumpickou. Uz nedelam pokusy, minule jsem se nemela cim mazat pri navsteve u nasich, koupila jsem si Niveu na tech par dni a uz mesic se z toho dostavam :roll:

Smigii
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 17.05.17 12:18

Dobrý den. Měla bych pro Vás určitě zajímavé a dlouho dobé řešení a to nejen problematické pleti, ale i nastolení rovnováhy ve vašem tělě. Pokud budete mít zájem určitě ráda povím více :-)

káťa
Extra třída :D 12623 příspěvků 24.05.17 11:28

Mne se na opravdu hodne problematickou plet osvedcila po milionech kosmetickych pokusu kosmetika Saloos. Cisteni jejich odlicovacimi oleji, kvetinovymi vodami, olejicky, jako maska zeleny jil. Strasne mi to zlepsilo plet, v podstate z totalne uhroviteho obliceje mam poslednich par let sem tam pupinek. A nedavno jsem vyzkousela a zacala pouzivat krem od Havlikovy prir. apoteky Krasna slecna. Je lehoucky, prijemny, vonavy po bylinkach a cokoli se mi na obliceji objevi, opravdu rychle zahoji…

jitre
Nováček 1 příspěvek 24.05.17 14:13

Ahoj mne pomohla řada od ryoru akne stop ale musíš to pravidelně používat a dodržovat, objednávám si to na notinu

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 05.07.17 22:17

Pravidelne osetreni ultrazvukovou spachtli a pouzivam Vital Just peci o plet a kremy :)

MonikaKral90
Nováček 1 příspěvek 08.02.18 12:23

Při brouzdání na netu jsem asi půl roku zpátky narazila na kosmetiku Éminence. Vyzkoušené mám od nich nějaké produkty s probiotiky, masku a krém. Musím říct, že obojí je moc příjemné, nedráždí, pupínky samozřejmě nezmizely všechny okamžitě, ale teď mám obličej o 100% lepší. A těší mě, že je to opravdu úplně přírodní.

Ivan PPZ
Kelišová 5605 příspěvků 20.03.18 15:47

Koukám, tady je to jak v Anonci…

lenkahav
Kecalka 199 příspěvků 20.03.18 15:48
@Hellboyka píše:
Dobrý den.

Několik let se potykam s aknozni platí, doporučíte mi prosím nějakou vhodnou přírodní kosmetiku pro smíšenou, problematickou pleť s akné? Slyšela jsem o kosmetice Manna a také Dulcia. Zvažuji, co vyzkoušet, abych neprohloupila. Prosím, pokud máte zkušenosti, podělte se nebo doporučte, co zabralo Vám. Už jsem zkoušela Biodermu, Mary Kay a Havlíkovu apoteku. Vždy přišlo zlepšení jen na pár týdnů. Začínám být zoufalá.

Moc všem děkuji za tipy.

A antiko berete? Akné u dospělého člověka není normální stav a mohou za to androgeny, testosteron, hormony. Je třeba řešit proč to máte. A zaměřit se na léšbu. Kosmetika je doplněk, který sám o sobě nic neřeší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama