Prirodni kosmetika s esencialnimi oleji v tehotenstvi

18
4.5.21 20:54

Prirodni kosmetika s esencialnimi oleji v tehotenstvi

Ahoj holky,

jdu se pozeptat, jak resite tyhle veci, pokud je mezi vami taky nekdo, kdo pouziva prirodni kosmetiku :andel:

Objednala jsem si tekuta i tuha mydla na ruce s levandulovym esenc. olejem a druhe je mata s bergamotem. Cetla jsem si, ze levandule a bergamot jsou od 2. trimestru v nejakem mensim mnoztsvi povolene, ale mata neni cele tehotenstvi (clanky jsou ale o normalnich 100% esenc. olejich napriklad do aromalampy nebo do koupele).

Kazdopadne, ted za covidu si clovek myje ruce prakticky porad, takze nekolikrat denne a mydlo vydrzi par tydnu ze jo. Myslite, ze je to okaa tato mydla pouzivat nebo radsi vyradit? Precejenom by se jednalo o denni pouzivani. Tak nevim, jaky zaver si z toho vyvodit :D :nevim:

Diky za vase nazory a hezky vecer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3137
4.5.21 21:05

Upřímně mne nenapadá způsob mytí rukou, kterým by se olej dostal do dělohy 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.5.21 21:07

Tak to s temi oleji je mysleno i napriklad na oleje a koupele - tam se to dostava taky pres kuzi a je to zakazano na vsech webech, ktere se zabyvaji aromaterapii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
4.5.21 21:08
@elous_2020 píše:
Tak to s temi oleji je mysleno i napriklad na oleje a koupele - tam se to dostava taky pres kuzi a je to zakazano na vsech webech, ktere se zabyvaji aromaterapii :nevim:

A tady to teda chces potvrdit nebo vyvrátit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.5.21 21:10

@Oli.Lyon Chci vas nazor prosim, at uz bude jakykoli :D :* protoze je mi jasne, ze tuna tech oleju tam nebude, ale precijenom to hodlam pouzivat nekolikrat denne po X tydnu :)

Příspěvek upraven 05.05.21 v 09:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.5.21 21:11

Zatim jsem ho pouzivala den to mydlo s matou, takze se nic zavratneho nestalo :) ale jen bych rada slysela ostatni nazory na vec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3528
4.5.21 22:00

Normálně bych používala.. Obsah oleje bude minimální, přes kůži se toho taky vstřebá míň než třeba z aromalampy nebo difuzéru nebo při koupeli nadychanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat