Přírodní lék při těhotenské depresi

Anonymní
14.4.21 18:23

Přírodní lék při těhotenské depresi

Ahoj všem, kteří ví, jak může psychika v těhotenství zlobit. Miminko je chtěné, než přišly nevolnosti vše bylo super, pak začal horor v podobě zvracení. Teď už jsem v 2 trimestru a nezvracím, ovšem mám úzkosti a deprese ( ktere pravé způsobil nehezky 1 trimestr). Antidepresiva beru jako poslední možnost, psychologa navštěvuji. Chci se zeptat jestli existuje něco přírodního čím si pomoci? Piju meduňkový čaj. Děkuju za tipy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2026
14.4.21 18:38

Nevím zda se mohou bachovy esence v těhotenství a magnesko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16356
14.4.21 18:56

Přestaň oddalovat adekvátní léčbu tím, že budeš zkoušet kdoví co. existují antideppresiva která jsou bezpečná jak při těhotenství, tak při kojení.

čím déle to budeš odkládat, tím poničenější budeš mít neurochemickou rovnováhu a tím silnější léky a delší dobu budeš muset užívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 19:04

@Ou když já mám z AD právě strach. Léčit úzkost úzkosti… bojim se že mi při nasazení bude opět na zvracení nebo jiné fyzické stavy. Teprve jsem se oklepala z prvního trimestru, stále si zvykám na to že je mi “jinak” a ještě k tomu tohle :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2026
14.4.21 19:37

Já jsem například užívala eliceu, a vím že mi dr. Říkala že se nemusím bát, není navykova a dokonce myslím zmiňovala že ji užívají těhotné… Určitě bych se nebála dr. Ví které léky můžete a které ne. Já se takhle trápila zbytečně půl roku, přírodnímy léky, homeopatika atd.. Až elicea opravdu pomohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat