Přírodní léky místo antidepresiva

Anonymní
28.12.19 21:22

Prirodni léky misto antidepreviva

Ahoj a dobrý večer, trpim zdrejmne úzkosti. Chtela jsem ss zeptat co je nejlepší lek nebo vse co existuje misto antidepresiv, nechci uzivat nějaké antidepresiva.. Moc děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.12.19 21:32

Trpíš zřejmě úzkostí? Je dobré tohle vědět, co takhle zkusit psychologa, terapii a on pozná, jestli je třeba užívání nějakých prášků nebo bude stačit jen terapie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5760
28.12.19 21:35

Trezalka funguje akorat na sezonni depresi. Kozlik na lehci uzkosti. Jinak nic ucinnyho jako leky neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj a dobrý večer, trpim zdrejmne úzkosti. Chtela jsem ss zeptat co je nejlepší lek nebo vse co existuje misto antidepresiv, nechci uzivat nějaké antidepresiva.. Moc děkuji…

Magnesium, medunka, prochazky, slunce, nalezeni cinnosti, ktera ti da radost…
To je vyborny mix.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 21:42

@Tarjei no mam asi jen tu mírnou uzkost, nemam zadne fizicke příznaky, jen mma strach jit do obchodu ze treba omldim, nebo když jsem nervózní tak se mi zacne špatně dejchat, mam strach ze mi nebije srdce, a mam negativni myšlenky a to dýchání no… Jinak nic… Trezalka je co? To je čaj, nebo prášek? Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
5760
28.12.19 21:43

Trezalka se prodava i jako caj i jako prasek… Je to rostlina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 21:43

@Premek_Orac moc dekuji za radu, nekdy je to tezke kdyz mne prepadne takovej strach nebo se mi to stane treba fe frontě nebo na nasteve ze mi nebije srdce ten pocit nebo ze nemuzu dejchat :( @Tarjei teda kozlik :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
5760
28.12.19 21:44

Kozlik je taky rostlina, jukni na google, myslim kapky jsou to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 21:50
@Anonymní píše:
@Premek_Orac moc dekuji za radu, nekdy je to tezke kdyz mne prepadne takovej strach nebo se mi to stane treba fe frontě nebo na nasteve ze mi nebije srdce ten pocit nebo ze nemuzu dejchat :( @Tarjei teda kozlik :joy: :joy:

Ja vim. Kazdy s necim bojujeme, a nejvic s tim, co jsme si v hlave sami vypestovali. Klicem je, nedat tomu prostor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 21:52

Doporucuju L-tryptofan od firmy Brainway nebo tak nejak. Mivala jsem take uzkosti, stejne jako popisujes, dlouho jsem se trapila s tim ze AD brat nechci. Toto mi hodne pomohlo, ucinek nastupuje asi po tydnu brani. Neco si o tom precti, opravdu to pomaha. Vedet to driv, tak dlouho se netrapim. Hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 21:55

Je toho spousta od homeopatika po přírodní. Určitě dobře poradí i v lékárně.. Sedatif PC je homeopatika, pak jsou ještě různé homeopatika.. a nebo přírodní : Persen, novo passit a různé…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 21:58
  • Nahlásit
  • Citovat
5735
28.12.19 22:01

Jen doplnim, ze trezalka funguje, ale vyznamne narusuje ucinek hormonalni antikoncepce, takze na to pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:13

@tulipán antikoncepce neberu :)
Jee holky ja zapomela dodat že kojim :( @Premek_Orac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:17

@Jaru-nka Tak hura. Prochazky s kocarkem, smich maleho ci male prdoly, magnesium a bylinky v primerene mire vadit nebudou.
To zvladnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama