Přírodní mýdla na vlasy - zkušenosti

3503
27.2.15 13:02

Přírodní mýdla na vlasy - zkušenosti

Ahoj,

Máte někdo zkušenosti s mýdlem na vlasy místo klasických šamponů?? Myslím ručně vyráběná mýdla na vlasy …– znáte, používáte někdo??

Dost si potrpím na přírodní vlasovou kosmetiku – od šamponů až po laky na vlasy, bez silikonů, s přírodním výtažky, sama se barvím hennou atd…a ta mýdla mě velice zaujala, jenomže já než se odhodlám vyzkoušet něco nového, -jo, toto trvá.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7332
27.2.15 13:04

Váha? jsi znamená váha? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25773
27.2.15 13:06

Zkusila jsem a nevyhovovalo mi to. Mám husté, vlnité vlasy a ten mydlovy sampon bylo silene do těch vlasů dostat. Jako lepší volbu bych viděla mycí oleje - přírodní, např. Od Karla Hadka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272
27.2.15 13:08

Ja si je kupuju na fler.cz a jsem moc spokojena.Mam koprivovy sampon s konopnym olejem od mydlarny s.iva a jsem moc spokojena. Začala jsem s tím nedávno. Sama mam dlouhé vlasy a barvím je také hennou, bála jsem se rozcesavani, ale jde to bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
27.2.15 13:09

Asi dva měsíce si myji vlasy přírodními, ručně vyráběnými mýdly a zatím jsem velmi spokojená. Zkusila jsem dva. Objednala jsem je na Fleru. Jeden kopřivový a druhý s henou a bylinkami. Oba jsou skvělé.
Vlasy jsou hezky lesklé, pevnější a vypadají lépe.
Dej pozor hlavně na důkladné vymytí šamponu, jinak za mě skvělé a doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
27.2.15 13:11

Koukám, že máme stejný se Zamlklinkou a dokonce od stejného výrobce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
27.2.15 13:12

@Gerberka
Zkoušela jsem to asi 4 měsíce, ale bohužel… :( Vlasy byly hrozné, zplihlé, nedaly se rozčesat, mastné a ještě se mi objevily lupy - šíleně vysušená pokožka.
Teď jsem si oblíbila šampony Lavera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
27.2.15 13:17

Používám tuhý kopřivový šampon od mýdlárny Levandulový dům (na fleru), perfektně myje, krásně voní po bylinkách, mám dlouhé husté vlasy, jdou bez problému rozčesat, míň se mastí..Komerční šampony už bych nepoužívala..jsem s ním spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3503
27.2.15 13:30

@Nina Filipi

ahoj, ne jsem ryba :D

holky, děkuju za zkušenosti, furt s tím váhám, no to jsem zase celá já…

prosím vás, kde konkrétně to objednáváte??
dá se to někde koupit v kamenném obchodě v Brně??

jinak já používám šampony Henne Color - mám doma 3 barevné odstíny a střídám je, jsem velice spokojená, ale ty mýdla mě hrozně lákají - že tam nejsou skoro žádné přídavné látky, jenom přírodní…je mi jasné, že konce vlasů pak budou sušší - čili bude potřeba dopřát jim čas od času další péči…jde mi hlavně o pokožku hlavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
27.2.15 13:42

Já používám mýdlo na jak pro sebe tak pro děti. Už bych neměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3503
27.2.15 13:45

@marky070809

holky prosím PROSÍM, napište mi konkrétní odkazy, kde objednáváte - já jsem v objednávání přes net absolutní amatér!! :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
27.2.15 13:50

Na podzim jsme zkusili vyrobit si takové přírodní mýdlo a i tuhý šampon.. nejprve jsme dělali menší množství - a rozdali po rodině na vánoce. všichni si to chválí, myjeme se s tím všichni. tak jsme po Vánocích dělali další várku tentokrát velké množství - je to naprosto skvělé. zabere to tak dvě hodiny a máme zásobu na půl roku ;) doporučuju!!!

Příspěvek upraven 27.02.15 v 13:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
27.2.15 13:50

Mýdlotéka u tří lilií

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
27.2.15 13:52