Reklama

Přírodní nebo chemická kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 20.01.18 12:57
Prirodni nebo chemicka kosmetika

Holky pouzivate prirodni nebo chemickou kosmetiku? Premyslim co pouzivat protoze po chemii je plet hezci, ale zas si myslim ze tim bude plet starnout rychleji, a po prirodnim kremu neni plet tak vypnuta a hezka, ale zas si rikam ze tim dokope mou plet se “prirodne “ snazit nestarnout tak rychle. Jaky mate nazor?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dasajur
Kecalka 197 příspěvků 20.01.18 13:13

@zudina tak ja používám kombinaci, ale převažuje přírodní. Ono to, ze tvá pleť vypadá lépe je tím, ze ji k tomu dopomůže ta chemie, není to ozdravená pleť, ale jen vypnutá chemií. A po začátku používání přírodní se pleť musí dát do kupy a obnovit své přirozené funkce, to chvíli trvá.
Na obličej mám jenom přírodní, na vlasy chemii, ale bez silikonů a na tělo střídám bambucké máslo, Excipial a sem tam nějaké voňavé tělové mléko od Baley.
Na obličej miluju Havlíkovu přírodní apotheku.

kaja00
Extra třída :D 13461 příspěvků 20.01.18 13:19

Rozhodně je lepší přírodní. Já používám kombinaci, ale časem snad najedu víc na přírodní. Bude to rok co myji vlasy přírodním šamponem - mýdlem a super. Nelíčím se (až na příležitosti jako jsou plesy, divadlo, lepší večeře apod.), ale když už, tak chemickou kosmetikou (ale stejně to je jen řasenka a make - up). Různé pupínky apod. zakrývám chemickým korektorem/make - upem. Pleť čistím chemickým přípravkem - micelárkou. Mažu se ale arganovým olejem. Sprchuji se přírodními sprcháči od Alverde. Kuličku na podpaží používám ještě také chemickou.
Ale jsem na začátku, časem to snad zlepším. Ale dekorativní kosmetiku asi nechám chemickou, tam se mi moc nechce experimentovat, když je to jednou za čas.

anahry
Kecalka 356 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 13:23

Jenom přírodní, ale zkoušela jsem dlouho, než jsem našla to pravé. V tom je to úskalí. Musí se na to jít s trpělivostí, ale výsledek stojí za to. Jediné, co používám chemické je lak na vlasy a tužidlo. Tam jsem ještě vhodnou přírodní alternativu nenašla a vzdát se toho nehodlám - nebo spíš nemůžu. Mám hrozně jemné vlasy, takže bez toho vypadám jak debil.

Uživatel je onlineJindriska88
Kecalka 219 příspěvků 20.01.18 13:37

@kaja00
Kde se da koupit přírodní kosmetika Alverde?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 13:39
@Jindriska88 píše:
@kaja00
Kde se da koupit přírodní kosmetika Alverde?

Myslim, ze v DM ;)

Jinak ja pouzivam Manufakturu, snazim se prirodnejsi, zatim mi to uplne nejak nejde :mrgreen: ale moc se mi libi kosmetika Havlikova prirodni apoteka, chystam se ozkouset ;)

Kecalka 219 příspěvků 20.01.18 13:51

@Kukacka123

Já už umyvam vlasy jen mydlovym samponem, tak shanim ještě něco na tělo a nějaký deos, ze kterého nebudu opupinkovana

Kecalka 219 příspěvků 20.01.18 13:53

@kaja00
A dekuji za radu ;)

kaja00
Extra třída :D 13461 příspěvků 20.01.18 13:54

@Jindriska88 v DM ;)

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 20.01.18 13:54

Používám kombinaci, čím dál tím více ale přírodní.
Moje oblíbená je Havlíkova apotéka, něco mám z Nobilisu.
Pro dcerku používám výhradně přírodní - Nobilis a Weledu.

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 20.01.18 13:55
@Kukacka123 píše:
Myslim, ze v DM ;)Jinak ja pouzivam Manufakturu, snazim se prirodnejsi, zatim mi to uplne nejak nejde :mrgreen: ale moc se mi libi kosmetika Havlikova prirodni apoteka, chystam se ozkouset ;)

Havlíkovka je skvělá, mohu jen doporučit.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 20.01.18 13:57

Kosmetiku běžnou jedu už téměř jen přírodní, ale u té dekorativní mám problém, protože ta přírodní mi nesedí, nebo úplně neplní ten účel a to mě nebaví…plus nemluvím o ceně

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 14:01

@Jindriska88 jo, tohle je nekdy na dlouho, nez neco sedne no :nevim:

@Adinal píše:
Havlíkovka je skvělá, mohu jen doporučit.

No me strasne laka, ale spis se musim odhodlat k nim dojit, aby mi poradili. Nejak sama nevim, co by mi na moji plet sedlo :think: :mrgreen:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 20.01.18 14:08

@Kukacka123 Ty prodavačky bývají příjemné, takže ti určitě poradí, dají vzorečky.
Já od nich na pleť používám královskou snídani, vždy ráno na neočištěnou pleť, 3 minuty a pak umýt, krásně to hydratuje.
Denní krém používám krásnou paní a na noc krásnou kurtizánu.
Mám od nich i pleťovou vodu a když jsem měla problémy s vlasy po porodu, tak jsem používala vlasové tonikum, to mi hodně pomohlo.
Chci od nich vyzkoušet další vlasovou kosmetiku.
Jinak ještě od nich používám balzám na rty, krém na ruce a havlíkův zázrak a se vším jsem moc spokojená.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 14:29

@Adinal jo, chystam se tam :mrgreen: ale prave je mam z ruky kapku, tak musim, jak buduv Brne ;) ty brdo, toho pouzivas dost. Kamoska pouziva na atopak ten Havlikuv prirodni zazrak a je nadsena (kdyz se ji to hodne zhorsi, pomuze ji to zas zklidnit).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >