Přírodní parfém, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jassmina
Stálice 71 příspěvků 15.01.19 17:46
Přírodní parfém, máte zkušenost?

Máte prosím někdo zkušenost s přírodním parfémem? Ne jenom jako, že je tam napsané přírodní. Ale opravdu nebo třeba nějaký vlastní návod a zkušenost. A taky jak dlouho vydrží a jak musíte často používat apod. ;)

Reakce:
terien
Echt Kelišová 9568 příspěvků 15.01.19 17:49

Jo, jedna eko kolegyně to používá a je to teda příšernej smrad :?

Kristynka22
Kecalka 415 příspěvků 15.01.19 17:52

Kamarádka měla nějaký v kelímku, bylo to trochu jako vazelína a smrad šílený, navíc to z ní nebylo cítit, „vonělo“ to jen při přičichnutí ke kelímku.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 12 inzerátů 15.01.19 18:04

Záleží jaký. Já jsem vyzkoušela nějaký ručně dělaný, tuhý a voněl jen v krabičce. Nejradši používám jen čistý éterický olej. Vonět vydrží i půl dne podle kvality oleje.

Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 15.01.19 18:46

Já mám ráda přírodní tuhé parfémy od Song Of india, teď mám růží a voní úžasně vydrží půl dne a hlavně se vůně během dne moc nemění jako u klasických parfémů. A hlavně nevadí manželovi, kterému spousta vůní způsobuje bolest hlavy.

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 15.01.19 19:01

@terien promiń ale nemám ráda, když někdo někoho pojmenovává eko kolegyně apod. @zuzikka Můžeš mi nějaký éterický doporučit? Nechci aby byl silný (mám mimi, tak aby to nedělalo neplechu). @Heivka kouknu ;)

terien
Echt Kelišová 9568 příspěvků 15.01.19 19:03
@Jassmina píše:
@terien promiń ale nemám ráda, když někdo někoho pojmenovává eko kolegyně apod. "

To je mi úplně jedno, já si budu používat slovník jaký chci ;)

zuzikka
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 12 inzerátů 15.01.19 19:04

Já mám ráda značku Karel Hádek, ale jsou trošku dražší než třeba Saloos. Zato o to kvalitnější a silnější, takže ho stačí míň. Já mám levanduli extra. Sám o sobě je silný, ale dá se naředit jiným olejem, tak aby ti to vyhovovalo.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 12 inzerátů 15.01.19 19:09
@Heivka píše:
Já mám ráda přírodní tuhé parfémy od Song Of india, teď mám růží a voní úžasně vydrží půl dne a hlavně se vůně během dne moc nemění jako u klasických parfémů. A hlavně nevadí manželovi, kterému spousta vůní způsobuje bolest hlavy.

Tuhle značku chci zkusit už dlouho, ale bála jsem se právě, že to nebude na mě cítit. Můj manžel je taky háklivý :? Půl roku hledám ucházející santal za dobrou cenu a je to nesehnatelné. Buď to vůbec nevoní jak santal, nebo je to strašně slabé, nebo to stojí 2000,– za 5-10ml.

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 15.01.19 19:14

@terien :roll: @zuzikka cena nevadí, za kvalitu si ráda připlatím. Díky, jdu to zkouknout.

Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 15.01.19 19:26

@zuzikka Ta cena bude za čistý esenciální olej, který se ředí, kdysi jsem měla takhle bulharskou růží (1ml za 800kč) a voněla úchvatně a ten mililitr vydržel dlouho, ale protože syn je koumák co vleze i tam kam je to fyzický nemožné tak volím radši nevylitelné varianty :mrgreen:

Kristynka22
Kecalka 415 příspěvků 15.01.19 19:54

@Heivka Vždyť měnění vůně parfému v průběhu dne je právě super! Ale samozřejmě každému sedí něco jiného, no :kytka:

Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 16.01.19 00:28

@Kristynka22 Ne když vám to pak způsobí bolest hlavy nebo začne smrdět.

Kristynka22
Kecalka 415 příspěvků 16.01.19 18:10

@Heivka To má pak na svědomí určitá složka vůně, co vám nesedí, já například nesnesu pačuli, mám z něj do hodiny migrénu :cert:

Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 16.01.19 21:16

@Kristynka22 Mě právě vadí ty nosné složky parfémů (většinou jsou to nějaké alkoholy) a jakmile vyvane ta nejvýraznější složka tak to cítím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >