Reklama

Přírodní pilulky na psychické zklidnění - tip?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 15:41
Přírodní pilulky na zklidnění - tip?

Hezké odpoledne všem :kytka:

Máte někdo prosím tip, nebo zkušenost s nějakými léky, doplňky stravy apod. proti psychickému napětí? Trpím úzkostmi a depresemi a navštěvuji psychologa, žádné léky neberu. Ale aby se mi trochu ulevilo, napadlo mě zkusit něco na přírodní bázi :)

Děkuji za tipy, hezký zbytek dne :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 18.01.17 15:58

Nechte se namíchat Bachovy kapky. Mohu do SZ zaslat kontakt na 1 paní.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 18.01.17 16:04

@dana.dv též mě napadly ;)

Lollitka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 18.01.17 16:08

Kozlíkové kapky, mučenka pletní, třezalka (třeba preparát Jarsin), chmel, meduňka a nebo preparáty Modin, Anti-stress tablety, Saframyl, Persen forte…

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 16:34

@Lollitka Páni toho je, super, přeptám se v lékárně, děkuji :)

@dana.dv Určitě mi prosím zašlete zprávu, zkusím cokoli na co jsou dobré recenze :) Díky moc

lomis
Stálice 51 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 17:35

Novo-passit, který obsahuje medunku, kozlik, trezalku, chmel, černý bez a jeste další s uklidnujicim efektem ;)
My ho objevili v souvislosti s léčbou migrény..

střepina
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 18.01.17 17:42

Určitě bachovky jsou super a výsledky jsou znát do měsíce, taky mám typ na paní co dělá i po mailu, když tak do SZ

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 17:59

Muž užívá zmíněný Modin a někde se dočetl, že dávkovat se mají 2 tobolky denně (ne 1,jak je doporučeno) - opravdu při dávkování 2 je mu lépe.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 18:13

Opravdu moc moc všem děkuji, vážím si Vašich názorů.

@střepina Poprosím Vás o SZ s kontaktem :)

střepina
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 18.01.17 18:14
@555_Zuzana555 píše:
Opravdu moc moc všem děkuji, vážím si Vašich názorů.@střepina Poprosím Vás o SZ s kontaktem :)

o. k

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 18.01.17 18:24

Pokud máš ráda hudbu, tak si třeba na ulož to, stáhni nějakou hudbu, určenou na uvolnění ps. napětí.
Taková půlhodinka v křesle, zaposlouchání se a nevození meditační nálady dělá dolslova divi.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 18:31

@Dalibor7 Tak to mě vůbec nenapadlo a ráda to vyzkouším :) Nemáte náhodou konkrétní název nějaké hudby (interpreta)?

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 18.01.17 18:53

@555_Zuzana555 já si dávám třezalku od Kneippa, ale nevim jestli to pomáhá…pak kapky Rescue Remedy a meduňkový čaj, mléko s medem, levandulové aroma…víc mě nenapadá…ještě možná nějaké ty harmonizační kameny (rodonit?)

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 18.01.17 18:54

Taky mě napadá vitamín B - takže večer si otevři pivko…mě to pomáhá

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 18.01.17 18:58
@555_Zuzana555 píše:
@Dalibor7 Tak to mě vůbec nenapadlo a ráda to vyzkouším :) Nemáte náhodou konkrétní název nějaké hudby (interpreta)?

jooo hudba kažému dělá dobře jiná..mám doma nahrané cd se zvukama přírody, pak mám radá třeba enyu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama