Přírodní tónovací makeup, BB krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11277 příspěvků 10.04.19 15:54
Přírodní tónovací makeup, BB krém

Ahoj, dochází mi makeup od Vichy, uvažovala jsem o výměně, o něčem lehkém přírodním (ale nejsem úplně ortodoxní). Aby to sjednotilo pleť, ale neucpalo póry, pleť mám smíšenou, leskne se mi nos a čelo, pleť na prahu čtyřicítky.
Používám transparentní pudr na kritická místa.
Máte tip?
Díky :kytka:

Reakce:
milktea
Kecalka 487 příspěvků 10.04.19 16:35

Ahoj, za mě korejská Missha, mají dobré BB krémy, používám je už léta. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 17:13
@Genovesa píše:
Ahoj, dochází mi makeup od Vichy, uvažovala jsem o výměně, o něčem lehkém přírodním (ale nejsem úplně ortodoxní). Aby to sjednotilo pleť, ale neucpalo póry, pleť mám smíšenou, leskne se mi nos a čelo, pleť na prahu čtyřicítky.
Používám transparentní pudr na kritická místa.
Máte tip?
Díky :kytka:

Používám BB od 100% pure a za mě top, zvlášť na mou ekzematickou pleť a smíšenou pleť.

Genovesa
Extra třída :D 11277 příspěvků 10.04.19 18:53
@Anonymní píše:
Používám BB od 100% pure a za mě top, zvlášť na mou ekzematickou pleť a smíšenou pleť.

Zkusím kouknout, děkuji

luca241
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 10.04.19 18:59
@Genovesa píše:
Zkusím kouknout, děkuji

Není zač. Nevim, proč jsem byla anonym :roll:

cuky_ducky
Povídálka 34 příspěvků 11.04.19 22:50

Ahoj, ku podivu Astrid má veľmi fajn BB krém, používam ho rada, ešte ma tiež napadá Manufaktura, tiež majú tónovací krém ale s ním nemám skúsenosť :)

Vojtylka
Nováček 6 příspěvků 15.04.19 21:12

Ahoj, ráda bych obnovila téma.
Prosím mohl by mi někdo doporučit přírodní make up?
Nemusí být vyloženě 100 % přírodní, ale nechci si každý den dávat na obličej, co mojí pleti bude ubližovat. Tedy makeupy plné silikonů a parabenů.
Zároveň mám celkem problematickou pleť, objevují se mi podkožní pupínky (teda spíš pořádný jebáky), plet mám spíše sušší a bez makeupu jsem bledá.
Používám alverde, ale na pleti nevydrží, když přijdu domů z práce, přijde mi jako bych na pleti neměla už vůbec nic.
Klidně si i připlatím, alverde je opravdu levná kosmetika, na druhou stranu zase nechci dávat za makeup tisíce.
Chtěla bych prostě asi, co každý a nevím, jestli je to reálné :D přírodní makeup, který nebude mé pleti ubližovat a zároveň jeho schopnosti budou srovnatelné s chemickým makeupem.
Díky moc! :)

alisekR
Kelišová 5679 příspěvků 15.04.19 21:33

Taky si počkám na reakce. Bohužel jsem po létech začala používat makeup BB a po pár použitích mám obličej samý pupen. Mám to fakt z toho, protože když vynechám třeba týden a výlečím to, tak se mi to po jednodenním použití vrátí.

danca6
Povídálka 50 příspěvků 15.04.19 21:46

Ahoj, používám Keenwell…vše perfektně zakryje (stačí trošku ),vydrží celý den, nikdy jsem se po něm neosypala, nebo neměla pupeny. Akorát teď mají výpadek prý, místo toho mají trošku jiné balení (bílý ),je taky super :palec: Zkusím dát foto.

danca6
Povídálka 50 příspěvků 15.04.19 21:47

Nejdou mi nahrát ty fotky :roll:

Genovesa
Extra třída :D 11277 příspěvků 16.04.19 20:56

Já uvažuju o minerálním make-upu

Váš příspěvek
Reklama