Přírodní zvětšení prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelin0
Nováček 3 příspěvky 31.12.16 16:34
Přírodní zvětšení prsou

Ahoj holky! :mavam:
ráda bych se zeptala, zda nemáte některá zkušenosti s nějakými vitamíny, čaji nebo mastičkami pro zvětšení velikosti nebo objemu prsou :oops:
Koukala jsem, kde co nabízí a nějak si nevím rady :nevim: Hlavně bych ráda slyšela zkušenosti přímo od vás než jen popisky obchodníků jak právě jejich výrobek je zázračný a dokáže z jedniček udělat pětky… :roll: :cert: :lol:
Díky moc všem!!! :kytka: :)

Reakce:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 31.12.16 16:40

Nejspíš nemáš šanci… prsa = tuk

axelina
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 3 inzeráty 31.12.16 16:46

@lucije28 prsa jsou častečně tvořena částečně tukem a částečně žlázou…takže určitě prsa nejsou jen tuk to je nesmysl… mamka moje neměla nikdy tuk žádný a prsa pětky…samozřejmě věkem žláza ubyvá a nahrazuje ji tuk většinou.. v těhotenství zase žláza roste - nyní jsem těhotná a prsa o 2 čísla větší. Ale krom hormonální antikoncepce která prsa většinou trochu zvětší stejně jako právě to tehotenství určitě žádný zazračný lék ani preparát neexistuje. Jsou to vyhozene peníze a podvod :-)

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 31.12.16 16:50

Bohuzel na prsa nic nefunguje. Ani cviceni. Leda plastika.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 31.12.16 17:08

Nic ti prsa nezvětší, jedině silikon a někomu se zvětší prsa po dětech, ale to se většinou přibere i v jiných partiích. Další možnost je taky hodně přibrat a prsa by hned byly, ale kdo by chtěl dobrovolně přibrat :D

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 31.12.16 17:50

@Evelin0 existoval jednu dobu i přírodní bylinný preparát.. fakt fungoval, ALE.. Stál hrozné peníze, výsledek byl cca za 2-3 měsíce užívání a do 14ti dnů od ukončení užívání bylo zase vše při starém.. Žádná taková mast nebo čaj neexistuje, smiř se s tím.. Měj se ráda taková jaká jsi a nenech ze sebe tahat nekřes´tanské peníze. Jsou důležitější věci než velikost podprsenky a žádné štěstí na tom nikomu nikdy nestálo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 17:57

Nic, taky jsem kdysi zkoušela nějaký tabletky, ale už ani nevím název, je to strašně dávno a prsa se za nějaký čas opravdu trochu zvětšila, no spíš otekla :lol:, zas tak žádný terno to nebylo, zvětšení nebylo ani o velikost, možná tak o 1/6 velikosti :lol:, a když jsem přestala, zase splaskly… :D

alisekR
Kelišová 5158 příspěvků 31.12.16 18:38

Omyl, prsa nejsou opravdu jen tuk, moje ségra je kost a kůže a prsa má 3-4. Já mám 5, ale jsem holka krev a mlíko, ne tedy špekatá, jen celkově velká. Je to genetika a s tou nic neuděláš, my máme velká prsa v rodině z obou stran. Kojením se mi prsa ještě zvětšily, byla jsem jak Dolly, po skončení my oplaskly pod mojí běžnou velikost, nevypadalo to pěkně, ale pak se cca do 8 měsíců daly zas do kupy, kůže se stáhla a dobré, jsem spokojená.
Nevěřím na čaje, masti a pod. to je podle mě podvod a tahání peněz, jediná možnost je plastika a nebo se smířit.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 31.12.16 18:46

Mastičky jsou hloupost ;) ale mě například pomáhá klasická masáž prsou :andel: Mám ty prsa hezky pevná a plná ;) ale super prsatici to z ženský neudělá :mrgreen: jen třeba o půl čísla se zvětší prsa

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 31.12.16 20:30

To mi připomíná jeden vtip. Manželka touží po větších prsou, manžel ji radi ať si je tře toaletním papírem. Manželka se diví,,a to určitě pomáhá?" Muž odpovídá,,nevim, ale podívej co ti to udělalo s prdelí…" 8)

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 31.12.16 20:37
@Marie432875 píše:
To mi připomíná jeden vtip. Manželka touží po větších prsou, manžel ji radi ať si je tře toaletním papírem. Manželka se diví,,a to určitě pomáhá?" Muž odpovídá,,nevim, ale podívej co ti to udělalo s prdelí…" 8)

:lol: :lol: :lol: dneska mám blbou a melancholickou náladu a toto mě fakt rozesmálo, hned to povím manželovi

Evelin0
Nováček 3 příspěvky 01.01.17 14:03

Já si to myslela, jen jsem to asi potřebovala slyšet od vícero lidí =)
Díky moc a krásný nový rok :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >