Přirozené otěhotnění - nesestouplá varlata

Anonymní
25.8.11 22:22

Přirozené otěhotnění - nesestouplá varlata

Ahoj holky,
docela mě poslední dobou trápí otázka, jakou asi máme šanci na přirozené početí. Přítel měl jako malý nesestouplá varlata a byl s tím na operaci, jen nevím přesně kdy, ale buď to bylo ve 3 nebo 5 letech. Tak bych se chtěla zeptat vás, kde partner byl jako malý taky na této operaci, za jak dlouho jste otěhotněly a jestli to bylo přirozeně nebo pomocí IVF.
Doufám, že pochopíte proč to píši anonymně, nějak zatím nechci, aby to někdo věděl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25007
25.8.11 22:32

já napíšu klidně neanonymně :wink:
můj muž měl nesestouplé jedno varle, neoperované a operované až v jeho 30ti letech..a počali jsme přirozenně :lol: taky jsem se dost bála, ale z jeho strany nebyl s početím problém, paradoxně jsem měla s otěhotněním problém já - takže obě těhotenství byla na konec na první pokus s clostilbegytem doma :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.11 22:38

my se právě snažíme už rok a furt nic, MS mám pravidelnou, dle BT i ovulaci mám. Vím, že rok není nějaká extra dlouhá doba, ale poslední dobou ve mě ta otázka hlodá čím dál tím víc.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
25.8.11 22:40

Můj brácha byl v 6ti letech na operaci a má dvě děti bez čekání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8286
25.8.11 22:41

ahoj můj manžel měl nesestouplá varlata obě a počali jsme malého samy a za 3 měsíce, ted se snažíme rok a půl a nejde to, ale těma varlatama to asi nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.11 22:47

holky, vy mě tak hezky uklidňujete :hug: , všude jsem totiž vesměs četla, že to je problém a tak, ale je pravda, že to byly vždycky takový ty obecný články o neplodnosti, nikdy žádná diskuze, prostě jsem žádnou pořádnou na toto téma nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
8286
25.8.11 22:49

hele já když přišla že jsem těhotná tak jeho babička mi plakala na rameni a říkala že se bála že on nikdy nebude mít děti a jak to šlo rychle panečku :mrgreen: varle ti mimi neudělá ale spermoníci ano takže neměj strach :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25007
25.8.11 22:52
Anonymní píše:
holky, vy mě tak hezky uklidňujete :hug: , všude jsem totiž vesměs četla, že to je problém a tak, ale je pravda, že to byly vždycky takový ty obecný články o neplodnosti, nikdy žádná diskuze, prostě jsem žádnou pořádnou na toto téma nenašla.

já jsem taky vyšilovala a hnala chlapa na spermiogram, který vyšel opravdu dobře :mrgreen: dr mu říkal - počkejte, vy si ještě naděláte dětí :mrgreen: a nadělal :lol:
ale po roce pravidelného snažení už by to možná nějaké vyšetření taky chtělo..držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25007
25.8.11 22:56
zanetka2712 píše:
hele já když přišla že jsem těhotná tak jeho babička mi plakala na rameni a říkala že se bála že on nikdy nebude mít děti a jak to šlo rychle panečku :mrgreen: varle ti mimi neudělá ale spermoníci ano takže neměj strach :mrgreen:

u nás se zase hrozně bál tchán a pořád do muže hučel, ať mi to řekne..no nějak v té době netušil, že už jsem na to přišla jaksi sama a sam ho k té operaci dokopala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.11 22:58

no domluvili jsme se, že tomu necháme ještě cca půl roku snažení bez doktorů a pak půjdem na vyšetření, proč se nedaří, i když přítel říkal, že si na ten spermiogram zajde asi dřív, protože ho to taky zajímá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.8.11 23:01
eshta píše:
zanetka2712 píše:
hele já když přišla že jsem těhotná tak jeho babička mi plakala na rameni a říkala že se bála že on nikdy nebude mít děti a jak to šlo rychle panečku :mrgreen: varle ti mimi neudělá ale spermoníci ano takže neměj strach :mrgreen:
u nás se zase hrozně bál tchán a pořád do muže hučel, ať mi to řekne..no nějak v té době netušil, že už jsem na to přišla jaksi sama a sam ho k té operaci dokopala :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
Já to věděla chvilku po tom, co jsme se seznámili, ty jizvy prostě nejdou přehlédnout a tak si člověk dá pět a pět dohromady, nikdy jsem se na to neptala, protože jsme ještě o dětech neuvažovali a po asi dvou letech se jen tak mezi řečí zmínil a bylo to venku
  • Nahlásit
  • Citovat
8286
25.8.11 23:15

mě to manžel řekl hned a popravdě jizvy bych si sama nevšimla, byl na operaci asi v 5 letech, jen mi ted říká, Bacha at mě do nich nekopneš, mě na rozdíl od jiných chlapů se nemají kam schovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.11 23:26

tak přítel má právě dvě jizvy velké tak 10-15 cm, takže nevšimnout si opravdu nejde a možná právě proto, že si toho vždycky všimnu, mi ta otázka teď pořád vrtá hlavou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.8.11 06:15

švagr byl asi ve 12.ti letech na operaci (byl to sice jiný případ)měl přetočené varle torzi (dostal ve škole balónem). Taky měl obavy a mají roční dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
26100
26.8.11 07:30

Manžel an tom je podobně, an operaci byl ve 4 a v 5 letech… Pak zpětně mu doktoři říkali, že to už je hodně pozdě… :think: Spermiogram mu vyšel mizernej… ALE :-) I přes to všechno máme dva prcky počatý přirozeně :-) Ale ani u jednoho jsme se o mimčo nesnažili… Nechávali jsme tomu volnej průběh (přece jen jsme spíš počítali s tím, že to nevyjde…), ale první se podařilo cca 5 měsíců toho našeho „neřešení“ a druhej ani nevim jak, protože jsem do toho kojila a cykly neřešila, každopádně po prvním porodu jsem MS dostala jednou a pak už zase ne… :oops: :mrgreen:

Každopádně po třetí už se jen na tohle spolíhat fakt nebudem :-D U prvního nám totiž řekli, že to může být náhoda, ale na dvě náhody takhle krátce po sobě fakt nevěřím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama