Přirozené otěhotnění po dlouhém snažení

118
16.1.20 00:19

Přirozené otěhotnění po dlouhém snažení

Ahoj všem.
Hledám budoucí nebo stávající maminky, které přirozeně otěhotněly po roce, dvou třech nebo více letech snažení.
Budu ráda za všechny příspěvky, které určitě podpoří a potěší všechny ty, kterým se zatím nedaří.
Děkuji. :*
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.1.20 00:29

@Kykyka nám to trvalo cca 2 roky, pak byl spont. Potrat a pak za 3 měsíce znova. A to už klaplo. Problém byl hlavně u mě, nepravidelný menses třeba i 60 dní :roll:, ovulace spíš ne, než jo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 00:45

Ja si musela nekolik měsíců rovnat cyklus bylinkami. Beru vitamin E a KL.

• Nahlásit
  • Citovat
12393
16.1.20 00:48

Já do toho vlítla po pěkných pár letech, první dítko jsem počala díky IVF po bezmála třech letech snažení a pak už jsme se ani nesnažili, protože lékaři zkonstatovali, že už jsem neplodná totálně. Nakonec jsem počala po dvou letech o svatební noci, po vybumbané lahvi Jagermeistra. Život má někdy smysl pro humor… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
16.1.20 01:12

Kamarádka, po letech (nevím přesně, ale určitě víc než dva roky) jí lékaři řekli, že jedině asistovaná reprodukce, což oni nechtěli, ani minimální zásah. Prý měli šanci na přirozené početí asi 2%. Takže si řekla, že jim prostě děti nebudou přány a vrhla se na plné pecky do podnikání, takový celoživotní sen plus vzala si pár zvířat z útulku. Do měsíce, nekecám! byla těhotná. Podruhé otěhotněla, když bylo staršímu rok, ne tak úplně plánovaně :lol: I moje sestra měla problémy s početím prvního dítěte (cca rok, bylinky, Mojžíšová…), druhé už šlo bez problémů. Samozřejmě, není to jen o psychice, ale je to mocná čarodějka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ptk
19
16.1.20 01:53

My po 3 letech, hodne pomohla maca, zmena prace, mene stresu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
16.1.20 06:33

Nám to trvalo 2 roky, mám velmi brzkou ovulaci, tak jsme jí většinou prošvihli. A když už tak to skončilo biochemickým těhotenstvím. 2. Dítě šlo podstatně rychleji, 5 měsíců, potom SP v 8tt a za dalších 5 měsíců úspěšné těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
16.1.20 07:41

Ahoj. Já po dvou letech, jednom zamlklém těhu, jednom potratu. Začala jsem chodit do Gennetu, rozeběhli jsme kolečko imunologie, genetiky atd a když jsem si šla pro první výsledky vstupních vyšetření, byla jsem v 6týdnu. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
16.1.20 07:49

Ahoj, my pět let snažení, 5 x IVF (poslední úspěšné) a do roka po porodu těhotná přirozeně (na gyndě mi řekli, že antikoncepci nepotřebuji, že normálně to nepůjde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 09:24

Ja cca po dvou letech a asi rok jsme řešili, kde je problém - „řešení“ jsme se dostali hlavne svépomocí, nevím jak to měli ostatní holky tady, ale u nás to byl že strany doktorů jeden chybný závěr za druhym (mě např. gynekoložka rekla, že nemám ovoluci a když jsem začala řešit jak je to možné, když testy mi vychází pozitivne, tak jsem zjistila že mi vzali s ohledem na délku cyklu krev ve špatný den - bůh ví na co by mě nakonec „léčili“) každopádně doporučuji začít hledat příčinu, proč se nedari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 10:46

A otěhotněla jsem některá spontalne po letech při špatném spermiogramu? Snažíme se cca 2 roky. A už snad ani nevěřím že to vyjde. Je mi 34 let

• Nahlásit
  • Citovat
118
16.1.20 23:38

@Janli
Joj, díky za tip.. Koukám, že moje abstinence nemusí být ku prospěchu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
16.1.20 23:41
@Anonymní píše:
A otěhotněla jsem některá spontalne po letech při špatném spermiogramu? Snažíme se cca 2 roky. A už snad ani nevěřím že to vyjde. Je mi 34 let

Ten my máme zrovna ok.
Při špatném spermiogramu bych doporučila IUI.
Přímo ti partnerovo sperma zavedou, již pročištěne, je to hned a stojí to asi 1000 Kč.
Jeho spermie si ušetří cestu přes čípek.
To by mohlo pomoci…
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 23:43
@Anonymní píše:

Jj já, ale přítel zacal resit priviny spatnych spermií, tak se mu podařilo z neplodného dostat výrazně nad normu. Ať zajde přítel na andrologii, zapomene na teplé vany, spodní prádlo, sauny, koureni, alkohol. Chce to sport, vyhýbat se stresu. U nás ještě kbinace kotvicnik + maca, a vitaminy,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
16.1.20 23:44

@uživatel2
Ta se právě nenašla. Spermiogram výborný, OVU mám, byla jsem i na laparo, vše pruchodne… Tak nevím, jak dlouho zvlasnu čekat… :,(
Ivf partner nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama