Přirozené otěhotnění při PCO

1076
30.7.15 09:48

Přirozené otěhotnění při PCO

Najde se tu někdo kdo měl/má PCO a přirozeně otěhotněl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10157
30.7.15 10:05

:) otěhotněla jsem dokonce dvakrát, jen jednou teda to bylo zamlklé těhu v 11.tt. Ono hrozně záleží, jak moc se to projevuje - já jsem to vůbec nevěděla, dokud jsem nezměnila gynekologa. Ta moje nová mudra mi to řekla hned na první kontrole. Jinak já mám MS pravidelnou a žádný ostatní příznaky na sobě taky nepozoruju, takže nám se první těhu zadařilo během třech měsíců a další těhu trvalo dýl, protože mi trvalo půl roku než jsem se po revizi dala dohromady (vůbec jsem neměla MS), ale pak zase to bylo za tři měsíce :) Přeju štěstíčko, ať se brzo zadaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
30.7.15 10:31

Já taky :) Nám to teda trvalo 5,5 roku, protože jsem následkem užívání antikonecpce měla endometriózu, PCO, pouze jeden „funkční“ vaječník a netvořil se mi progesteron. PCO se mi teda taky nijak zvlášť neprojevoval, ale zjistili mi ho při laparoskopiích (ty jsem podstoupila 4). Cca půl roku po poslední laparoskopii mi bylo řečeno, že to nepůjde jinak než IVF, ale že zatím nejsem ve stavu, kdy by IVF byla účinná. Dostala jsem Utrogestan, který mě měl (když to dobře půjde) cca za rok dostat do stavu, kdy bude stát za to zkusit IVF. No a protože Utrogestan je vlastně progesteron, tak jsem otěhotněla už první měsíc :) Podotýkám, že u nás to opravdu nebylo o stresu nebo že bychom na to moc mysleli, prostě jsem potřebovala dodat ten progesteron. A předtím laparoskopicky „vyčistit“ břicho.
Přeju hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
30.7.15 10:43

Ahoj de cata krasne ranko Sirikit moc dekuji za rady vazim si tomó je lepsi kdyz ti nekdo napise ave zkusenosti sale kdyz jsem tp celta budu mit strzch aby vaha nesla nahoru sale red mam ztazeny zaludek a así bych to ani nesnedla jdu se mrknout do fotoalba nsjvic se tesim na ten chleb diky :dance: :kytka: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat