Přirozené otěhotnění s hormonální nerovnováhou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annia45
Stálice 85 příspěvků 09.05.19 15:34
Přirozené otěhotnění s hormonální nerovnováhou?

Ahoj, mám dotaz, bude mi 23, od 14 beru antikoncepci, prvních pár let slabá ( Marvelon) a vše ok.. Asi před 2 lety mi začli růst chloupky na prsou a přidalo se lehké akné na zádech ( nic hroznýho, pár pupínků, když to mažu antibakteriální vodou tak se to zlepšuje) byla jsem na gyndě, kde mě poslala na krev, výsledky mi sdělila tak že mám trochu víc mužskýho hormonu, tak dáme silnější antikoncepci a až budu chtít miminko tak to budeme když tak řešit.. Neřekla přímo diagnózu PCO, ale co jsem si hledala na internetu tak to podle příznaků vypadá, až na to že nemám žádný cysty. Setkali jste se někdo s tím že by tohle samo vymizelo časem, případně úpravou životního stylu? ( cvičení, zhubnutí atd). Nebo mám už rovnou počítat s tím že mi otěhotnět bude trvat delší dobu, a spíš s nějakou hormonální léčbou? Díky.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 09.05.19 16:00

Zkusila bych cvičit hormonální jogu.

cernycajscitronem
Kecalka 221 příspěvků 09.05.19 16:30

Měla to kamarádka, nějak se s tím léčila, ale bohužel bližší informace nevím. Ale otěhotněla hned :)

Váš příspěvek
Reklama