Přirozený porod a vyvolání a bolest v jizve po sekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka00
Povídálka 11 příspěvků 08.04.19 18:52
Přirozený porod a vyvolání a bolest v jizve po sekci

Holky, řešila jste některá bolest v jizve po sekci (takové to řezání, pálení) jizva na ultrazvuku v pořádku..První sekce byla z důvodu nepribirani plodu a nasledne hypoxii po OZT.. Nechali by jste se nutit do vyvolání porodu? (opět stejný problém malá nepribira) jsem nyní 37tt..Mám strach kvuli té jizve a vyvolání si nepřeji nejspíš s tím ale nic neudělám.. K další sekci prý není důvod že je lepší pokusit se porod vyvolat.

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8593 příspěvků 08.04.19 19:30

vyvolávat se porod po sekci nesmí, protože kontrakce jsou uměle mohutnější a hrozí ruptura dělohy a smrt dítěte i matky. šla bych rodit jinam

mau-mau
Závislačka 3665 příspěvků 08.04.19 19:39

V který nemocnici to rodíš?? Bolest v jizvě a vyvolávaný porod, to je teda fakt výborná kombinace!! Podle mě hrajete ruskou ruletu… já bych na to nikdy nepřistoupila a domluvila si sekci. Pokud zde nechtějí, pak v jiné nemocnici.

michalkab
Stálice 57 příspěvků 09.04.19 13:36

Ja tedy rodit chtela po sekci prirozene, ale kdyz me ve 32.tydnu bolela jizva, stravila jsem noc na porodnim sale, protoze rikali, ze ruptura delohy je strasne nebezpecna, ze pak je to otazka vterin, kdy se musi zachranovat jak maminka, tak miminko. Vyvolavat porod se smi pouze kapackama, takze to jde pomalu, jak pise nademnou, po tabletach jsou kontrakce vetsi. Pokud vas jizva boli, asi bych sla na dalsi sekci a to ja jsem velky zastance prirozeneho porodu… Mne se to tedy nakonec nepodarilo, nakonec jsem rodila dalsi sekci, tentokrat akutni. Drzim palce, at jste oba v poradku :srdce:

Váš příspěvek
Reklama