Přirozený porod, maminka 150 cm

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1936
30.11.21 17:49

Taky mám 150 a porodila jsem přirozeně chlapečka 4,30 a 52. Šití bylo, ale hojení v pohodě a na porod mám hezký vzpomínky. Císaře mi nabízeli, ale kvůli váze malýho, ne mojí výšce. Rozhodla jsem se to zkusit přirozeně s tím, že kdyby byl problém, nebudu se císaři bránit, doktorka to podpořila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
2.12.21 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj ženy,

jsem malinká, měřím 150 cm. Mám za sebou teprve první porod, císařem kvůli mé výšce. Doktorka mi vlastně ani na výběr nic jiného nedala.

Strašně moc bych chtěla další dítě porodit přirozeně. Sekce byla děs, včetně hospitalizace, operace i rekonvalescence.

Je mi jasné, že ani přirozený porod není procházka růžovou zahradou.

Najde se nějaká malá maminka, která rodila přirozeně a posdilela by informace?

Prosím bez zbytečných negativních reakcí 🖤.

Ahoj
Mám přesně 151 cm :lol: a všechny mé děti tzn 5 porodů proběhlo přirozeně, jde hlavně o poměry pánve a váhu mimi než o výšku rodičky a u tebe též o jizvu po CS. Budu držet pěsti ať jste hlavně s mimi v pořádku a je jedno jak se na tento svět dostane, hlavně ať je vše ok :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 13:45

@S.maya Ale poradila, i takové zkušenosti je dobře znát. Já si teda při prvním těhotenství dost dopřavala jídlo a strašně jsem přibrala. Při druhým těhotenství mám v plánu jist zdravěji a neprehanet to, tak snad bude prcek menší, než při prvním porodu a bude nějaká možnost přirozeného porodu :).

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat