Přirozený porod na Bulovce po prvním porodu císařem

Napsat příspěvek
2067
28.5.18 23:49
@Sobekkare píše:
@Balatonek @srpen89 a rodily jste po císaři přirozeně anebo to byl případ, kdy jste nerodily císařem? Mně se moc daleko nechce. Do Neratovic půjdu sama taxíkem, když budu rodit a moc se mi ta představa nelíbí. Bulovku mám kousek. Ale zas jestli bych pak rodila lépe a přirozeně, tak to za to stojí :)

Prvni, na co se me pri prvni navsteve v rizikove poradne zeptali bylo, jestli preferuji prirozeny porod, nebo cisare. Ja jsem chtela 100% prirozeny a bylo videt, ze jsou radi, celou dobu me v tom podporovali. Nakonec vsechno dopadlo uplne jinak, ale to pro tebe asi neni to podstatné. Takze pokud po cisari preferujes vaginalni porod, urcite te v tom na Bulovce budou podporovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
29.5.18 17:37

@Sobekkare rodila jsem nakonec přirozeně, snazilinjsme se všichni abych syna neporodila císařem, naštěstí se podařilo a i přes spoustu komplikací se podařilo a syn se narodil přirozeně. Určitě to budou chtít směřovat k přirozenému porodu, pro ně je to taky jednodušší, přece jen císař je velká břišní operace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.18 13:13

@srpen89 @Balatonek Děkuji moc za informace :). Snad to tedy bude všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama