Přirozený porod na Liberecku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bagetka88
Nováček 5 příspěvků 31.10.18 15:15
Přirozený porod na Liberecku?

Ahoj chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti z porodnicemi. Jsem z Liberce, ale klidně pojedu i do nějaké dále, pokud to bude v rozumném dojezdu cca kolem 1h. Chtěla bych nějakou porodnici, kde respektují přání rodičky, nechají vás rodit v jiné než klasické poloze, neprovádějí rutinní zbytečné zákroky a nevedou medikované porody., pokud to jde. Budu mít jako doprovod jsou vlastní porodní asistentku. Děkuji.

Reakce:

Anitramm
Kecalka 285 příspěvků 31.10.18 15:35

@Bagetka88 Nejsem odtamtud, ale co Vrchlabí? Tam podporují přirozené porody už dávno, aspoň co jsem četla a slyšela. ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 31.10.18 16:04

Hodně si chválí Jablonec (a ten i jako jeden z mála porodnic v okolí, dovolí přítomnost otce u císaře - kdyby k němu nedej bože došlo). Jinak rodila jsem (a opět budu) v Jilemnici a za mě super - na vše se ptali, nechali to na mě, moje přání respektovali. Případně pokud bys chtěla porod do vody tak to je nejblíž možné v Rakovníku - ale už je to delší dojezdová vzdálenost. Jinak ono přání dnes „dodržují“ téměř všude - pokud si na nich hodně a silně trváš, ale třeba v té Jilemnici cokoli jsem řekla, nebyl problém - asi je to i o lidech které chytneš. Např kdybys chtěla můžeš krásně přirozeně rodit i v Jičíně - ale jen s PA Denisou :) ostatní jednou +/- „klasiku“.

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 31.10.18 16:21

Ja rodila v Lbc a byla jsem spokojena… mela jsem to tedy komplikovane a rodila klasicky, ale vsechna ma prani byla respektovana a samotny porod byl pohodovY

jancabr
Kecalka 344 příspěvků 15 inzerátů 31.10.18 16:23

též jsem slyšela chválu na Jablonec

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >