Přirozený porod po císaři Olomoucký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jomča
Povídálka 15 příspěvků 10.04.18 07:53
Přirozený porod po cídaři Olomoucký kraj

Ahoj, Máte prosím někdo zkušenosti s vaginálním poorodem po císaři? Která porodnice v Olomouckém kraji tyto porody podporuje a snazi se opravdu aby rodicka porodila prirozene? První cisar byl kvuli Konci panevnimu, rozjel se sám porod ale musela jsem na cisare kvuli tehle poloze. Nakonec mi bylo receno, ze bych normalne porodila i KP ale ve STB je nedelaji tak jsem mela smulu. V zari cekame druhe mimco a porod chci prirozene. Prosim jen osobni zkusenosti s druhym uspesnym prirozenym porodem :-)

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 10.04.18 08:34

Příbuzná. První dítě císařem, druhé dítě přirozeně - Olomouc, třetí dítě přirozeně - Přerov.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >