Přirozený porod po císaři Olomoucký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jomča
Povídálka 15 příspěvků 10.04.18 07:53
Přirozený porod po cídaři Olomoucký kraj

Ahoj, Máte prosím někdo zkušenosti s vaginálním poorodem po císaři? Která porodnice v Olomouckém kraji tyto porody podporuje a snazi se opravdu aby rodicka porodila prirozene? První cisar byl kvuli Konci panevnimu, rozjel se sám porod ale musela jsem na cisare kvuli tehle poloze. Nakonec mi bylo receno, ze bych normalne porodila i KP ale ve STB je nedelaji tak jsem mela smulu. V zari cekame druhe mimco a porod chci prirozene. Prosim jen osobni zkusenosti s druhym uspesnym prirozenym porodem :-)

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 10.04.18 08:34

Příbuzná. První dítě císařem, druhé dítě přirozeně - Olomouc, třetí dítě přirozeně - Přerov.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama