Reklama

Přirozený porod po císaři Olomoucký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jomča
Povídálka 15 příspěvků 10.04.18 07:53
Přirozený porod po cídaři Olomoucký kraj

Ahoj, Máte prosím někdo zkušenosti s vaginálním poorodem po císaři? Která porodnice v Olomouckém kraji tyto porody podporuje a snazi se opravdu aby rodicka porodila prirozene? První cisar byl kvuli Konci panevnimu, rozjel se sám porod ale musela jsem na cisare kvuli tehle poloze. Nakonec mi bylo receno, ze bych normalne porodila i KP ale ve STB je nedelaji tak jsem mela smulu. V zari cekame druhe mimco a porod chci prirozene. Prosim jen osobni zkusenosti s druhym uspesnym prirozenym porodem :-)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 10.04.18 08:34

Příbuzná. První dítě císařem, druhé dítě přirozeně - Olomouc, třetí dítě přirozeně - Přerov.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama