Přišel dnes někomu výsledek PCR testu na covid?

Anonymní
1.1.21 12:49

Přišel dnes někomu výsledek PCR testu na covid?

Byli jsme s rodinou ve středu na Pcr testu a zajímá mě, jestli výsledek opravdu reálně může přijít až v pondělí… Přišel výsledek někomu dnes, ve svátek? Díky za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10357
1.1.21 13:07

Zkušenost z rodiny: PCR test včera dopoledne, výsledek včera cca okolo 23 hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:11

Test ve středu v 10:00, výsledek čtvrtek cca 11 hodin.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:22

Děkuju za reakce.. Nechápu, co tam s těmi našimi vzorky dělají :? U nás už je to od testu skoro 48 hodin a nic.

• Citovat
  • Nahlásit
2507
1.1.21 13:29
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce.. Nechápu, co tam s těmi našimi vzorky dělají :? U nás už je to od testu skoro 48 hodin a nic.

Ono hrozně záleží na tom, kolik mají v laboratoři vzorků na testování a kolik lidí je u nich v práci. Někde o svátcích pracují v omezeném režimu, představ si tu hrůzu, že i laborantky chtějí být o svátcích s rodinami, takže jich je tam prostě méně než ve všední den. Na každém odběrovém místě je to jiné. Kromě toho si myslím, že prakticky všude informují o tom, že na to mají 48 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:32

@ZuzaM já si to samozřejmě představuji a je mi jasný, že byl Silvestr, teď je svátek. Na druhou stranu pokud výsledek opravdu nepřijde dnes, je to taky špatně… Ano, na stránkách píšou do 48 hodin. Proto jsem se tady ptala, jak to mají ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:39
@Anonymní píše:
Byli jsme s rodinou ve středu na Pcr testu a zajímá mě, jestli výsledek opravdu reálně může přijít až v pondělí… Přišel výsledek někomu dnes, ve svátek? Díky za zkušenosti.

2 Testy včera, výsledky dneska.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:50
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce.. Nechápu, co tam s těmi našimi vzorky dělají :? U nás už je to od testu skoro 48 hodin a nic.

Ja si po dvou dnech zavolala do laborky a pak mi vysledky do dvou hodin poslali. Byli velmi slusni a vstricni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:51
@Anonymní píše:
2 Testy včera, výsledky dneska.

Děkuju moc, tak to mi dává ještě naději, že by mohlo přijít dnes…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:52
@Anonymní píše:
Ja si po dvou dnech zavolala do laborky a pak mi vysledky do dvou hodin poslali. Byli velmi slusni a vstricni.

Děkuji, možná taky pak zkusím zavolat, ale pochybuji, že mi dnes někdo zvedne telefon :)

• Citovat
  • Nahlásit
18187
1.1.21 13:58

Mě přišel výsledek o víkendu. Na testu jsem byla v pátek dopoledne, výsledky přišly v sobotu večer. O víkendech nepracují všechny laborky, takže ty předsvátkový testy svážejí do těch větších a dýl to trvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 13:59

Test včera dopoledne, výsledky kolem 18. hodiny večer

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 14:35

Tak jsem tam teď volala, nikdo to nezvedl. Už je to 48 hodin. Máme holt smůlu…

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.21 14:44

Včera ráno test, dnes ráno sms s výsledkem :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
1.1.21 14:52

Zavolejte na linku 1221, tam mi to normálně zvedli, řekla jsem, že nemám pořád výsledky testů. Pán mi řekl, že můj tel. předá kolegyni, která má přístup k výsledkům testů a ta mi zavolá. Do minuty fakt volala a domluvily jsme se. Takže vše bez problémů.
Jinak vlastní zkušenost. Odběry v 11.00 dopoledne, výsledky v 10:30 další den. A další odběry v 9:00 ráno, výsledky dalším den po 17:00 hodině.
Všechny výsledky SMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat