Přišel vám už rodičovský příspěvek za měsíc červenec

Anonymní
3.8.20 13:42

Přišel vám už rodičovský příspěvek za měsíc červenec

Ahoj, holky přišel vám už za měsíc červenec rodičovský příspěvek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4804
3.8.20 13:44

Chcete trochu moc ne? Dyt je 3. srpna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
3.8.20 13:49

Vždyť je první pracovní den v měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
3.8.20 13:50

To je podle toho odkud jsi. Ale myslím, že je celkově brzo ne? Mě chodí 10, posledni dobou i o den dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
3.8.20 13:57

Došli prachy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
677
3.8.20 14:03
@mackA159 píše:
Došli prachy? :)

Y!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
3.8.20 14:04

Už posílali řidičáky do schránky? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 14:14

@Cenarius minulý měsíc mi přišel 2 :D

• Citovat
  • Nahlásit
4069
3.8.20 14:17
@Anonymní píše:

proc zakladas dalsi diskusi? umis cist pravidla? pro socky tu uz uplne stejne tema je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31268
3.8.20 14:28
@Anonymní píše:
@Cenarius minulý měsíc mi přišel 2 :D

V některých krajích až 9.,po volných dnech. Je potřeba se podívat na výplatní termíny v každém kraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
3.8.20 14:36
@markytka3 píše:
proc zakladas dalsi diskusi? umis cist pravidla? pro socky tu uz uplne stejne tema je…

Milá dámo! Umíš taky číst pravidla? Pokud ano tak si myslim že alespoň základy slušného chování by ti neměly být cizi. Dej si pozor ať jednou neskončiš jako socka ty.! Nesnáším toto povyšovani se nad ostatní. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
3.8.20 14:43

Jako mě třeba chodil na účet 8, a od té korony mi to chodí na účet už třetího :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
3.8.20 14:44
@-Sára píše:
Milá dámo! Umíš taky číst pravidla? Pokud ano tak si myslim že alespoň základy slušného chování by ti neměly být cizi. Dej si pozor ať jednou neskončiš jako socka ty.! Nesnáším toto povyšovani se nad ostatní. :roll:

a jaka jsem porusila pravidla? ze jsem upozornila na duplicitu tematu? kdyz opomenu, k cemu cloveku je, ze mana z chanova materskou uz dostala a julinka z cejlu jeste ne? ja se nad nekym povysuji? myslim, ze jen socialne slaby clovek (lidove nazyvany socka) muze takovouto diskusi zalozit bo ostatni, financne gramotni, takove potreby nemaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13291
3.8.20 15:01
@Anonymní píše:

Jako 3? První pracovní den? Fakt se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
3.8.20 15:02
@markytka3 píše:
a jaka jsem porusila pravidla? ze jsem upozornila na duplicitu tematu? kdyz opomenu, k cemu cloveku je, ze mana z chanova materskou uz dostala a julinka z cejlu jeste ne? ja se nad nekym povysuji? myslim, ze jen socialne slaby clovek (lidove nazyvany socka) muze takovouto diskusi zalozit bo ostatni, financne gramotni, takove potreby nemaji.

Jako že když je třeba samoživitelka, tak je automaticky negramotná? Nebo jí má rodičák dojít poprvé, tak ještě neví. Tak dobrý zas, hned se nechovej tak arogantně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama