Příšerná žárlivost na manželovu asistentku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:04
Příšerná žárlivost na manželovo asistentku

Ahoj, musím se vám svěřit, vykecat, nebo se zblázním.
Manžel začal od září pracovat v jedné firmě, dělá vedoucího úseku logistiky v jedné automobilové firmě a samozřejmě má svou asistentku. Povídal mi, že je milá, že si s ní rozumí, já jsem nikdy nebyla žárlivá, ale v sobotu měla jejich firma akci a já jsem tam byla taky a měla jsem tu čest slečnu asistentku poznat.Je to holčina 26letá, prostě taková modelka. Dlouhé blond vlasy po zadek, vysoká hubená a nádherně oblečená a hlavně bezdětná, takže odpočatá, svěží, bezstarostná. Když viděla manžela, hned k němu cupitala a holky, kdybyste viděly jak se na sebe furt smáli. Od soboty se trápím, furt na ní myslím a neskutečně žárlím. Nevím přitom proč, manželovi věřím, že by mě nepodvedl, ale hrozně se užírám. Včera zrovna přišel s tím, že už se těší na vánoční večírek, že prý je to vždycky super akce a bez rodinných příslušníků a prostě to řekl tak divně. Jak se mám přes to přenést, abych se z toho nezbláznila?
Moc děkuji za rady.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:10

Ja byt tebou, tak zkusim zmenit zamestnani :think: Ty zapletky Anonymnich jsou desne hloupe :nevim:

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:12

Přestože svému muži taky věřím, tak cítila bych se stejně jako ty, vadilo by mi to a žárlila bych. Nicméně máš dvě možnosti zaA)- budeš dávat najevo, že ti to vadí, budeš se tím užírat, tím pádem přijdou i nějaké hádky z podrážděnosti apod, budeš se s ní srovnávat a tvé sebevědomí bude klesat nebo za B) - hodíš to za hlavu a budeš ta fajn ženská, kterou si bral, která je skvělou matkou společných dětí a se kterou ho pojí dlouhé roky minulosti, to je víc, než nějaká asistentka, né? :kytka: Přeji mnoho sil, s dokonalýma mladýma asistentkama jde bojovat pouze s vyrovnaností, se sebevědomím a musíš se mít dostatečně ráda, toť asi vše. Na večírku bych se na ni usmívala taky a u toho držela svého muže za ruku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:13
@cher píše:
Přestože svému muži taky věřím, tak cítila bych se stejně jako ty, vadilo by mi to a žárlila bych. Nicméně máš dvě možnosti zaA)- budeš dávat najevo, že ti to vadí, budeš se tím užírat, tím pádem přijdou i nějaké hádky z podrážděnosti apod, budeš se s ní srovnávat a tvé sebevědomí bude klesat nebo za B) - hodíš to za hlavu a budeš ta fajn ženská, kterou si bral, která je skvělou matkou společných dětí a se kterou ho pojí dlouhé roky minulosti, to je víc, než nějaká asistentka, né? :kytka: Přeji mnoho sil, s dokonalýma mladýma asistentkama jde bojovat pouze s vyrovnaností, se sebevědomím a musíš se mít dostatečně ráda, toť asi vše. Na večírku bych se na ni usmívala taky a u toho držela svého muže za ruku.

Děkuju :hug: :hug:

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 30.09.14 10:14

To se ti nedivím, velmi těžká situace. Někdo může napsat, že když mu věříš, tak proč se strachovat. Ono je to těžké i pro ně, jsou denně v kontaktu, vzájemně sympatičtí, tráví spolu víč času než ty s ním. Ustát to je někdy dost těžké, jiskra přeskočí hned. Jediná rada je, že ty se musíš tvářit jako spokojená partnerka a hlavně nic nevyčítat, protože pak je to voda na mlýn pro ně, protože ona je přece ta milá hodná a doma má fůrii, která ho podezřívá. Držím pěsti.

zoidberg
Extra třída :D 12555 příspěvků 30.09.14 10:16

Doporučuji zaútočit a jako první ji dostat do postele. Udělej si z ní milenku a žárlit bude manžel :mrgreen:

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 30.09.14 10:18

Pokud slečna asistentka bude Tvého muže chtít, dostane ho.

Příspěvek upraven 30.09.14 v 10:19

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:18
@zoidberg píše:
Doporučuji zaútočit a jako první ji dostat do postele. Udělej si z ní milenku a žárlit bude manžel :mrgreen:

Pochybuju, že by žárlil, spíš by se chtěl přidat 8)

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:18
@elvia2 píše:
Pokus slečna asistentka bude Tvého muže chtít, dostane ho.

Nedělej z mužů bezduché nádoby :lol:

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 30.09.14 10:19

Holka, to nevím. Moc nežárlím, ale toto by mě také užíralo. Manžel měl v práci také podobnou kolegyni, se kterou úzce spolupracoval a zaučoval ji… Ona měla, naštěstí, tou dobou relativně nového přítele v té samé firmě, tak to šlo. Ale dost jsme o tom s manželem mluvili, já vím, že kouká (čistě platonicky) na ulici po holkách, ale když už mi to vadí nebo moc o někom mluví, řeknu mu, že mi to není příjemné.

A podle mě tomu tvému musíš vysvětlit, že musí být soudný a chovat se normálně, nota bene, když tě má na večírku po boku. :cert: Probrala bych to s ním. Věřím, že o nic nejde, nevím, kolik vám je, ale pokud okolo 30, tak si s ní třeba připadá bezstarostně, protože ví, že holka o generaci jinde není pro něj a tak to neřeší. Můj muž teda dává v práci hodně pozor, aby se choval ke kolegyním korektně. Vždyť je to nefér i vůči té holce, upozorni ho, že by si to mohla špatně vysvětlovat a co pak on s tím… Bude to dobré, uvidíš! :hug:

Příspěvek upraven 30.09.14 v 10:22

rpmls
Kecalka 234 příspěvků 30.09.14 10:20

@cher nejde náhodou na ten vánoční večírek sám? :roll: :roll: já nevím krásná, štíhlá a mladá blondýna :think: :think: Který připitý chlap sám na večírku, by odolal? Myslím, že žádný :cert: bohužel

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 30.09.14 10:20

@cher - nedělám a vím, že nejsou.

ospalámyš
Kelišová 5421 příspěvků 30.09.14 10:22

Chápu, taky by mi taková blond asistenka vadila, obzvlášť pokud si s manželem rozumí a je to modelína. Na takové pozice by měli brát ženy od 50-ti let a 90 kg vejš :lol:
Tak asi jedině jí najít chlapa, nebo se s ní skamarádit aneb poznej svého nepřítele :), pak se jí bude hůř podvádět kamarádka, o které něco ví, než nějaká anonymní manželka, teda pokud to není bezpáteřní mrcha.

A manžela bych občas jen z legrace popíchla, aby věděl, že jsem bdělá a na stráži :mrgreen: ale zároveň ze sebe nedělat žárlivou fůrii. Jinak nevím, nezávidím ;)

Příspěvek upraven 30.09.14 v 10:22

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:22
@rpmls píše:
@cher nejde náhodou na ten vánoční večírek sám? :roll: :roll: já nevím krásná, štíhlá a mladá blondýna :think: :think: Který připitý chlap sám na večírku, by odolal? Myslím, že žádný :cert: bohužel

Jo, to mi uteklo, večírek bez rodinných příslušníků…

Nikoletas
Povídálka 47 příspěvků 30.09.14 10:22

Je to těžké asi by žárlila každá na mladou hezkou slečnu na tvém místě bych si dala záležet na sobě a dala mu najevo, že nejsi jen ta ustaraná matka obletující děti. Občas si někam zajdi hezky se ustroj dojdi si na sleničku s kamarádem a nasadˇ mu taky trošku brouka do hlavy? Však ti taky přece může věřit!…a Vánoční večírek ten si můžeš uspořádat taky :)…Hodně štěstí a pevné nervy :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >