Příšerné pálení žáhy po večeři

Anonymní
12.6.20 20:37

Priserne paleni zahy po veceri

Ahoj, prosim anonym nebo smazat. Je tomu tak mesic, dva mozna co me po veceri zacala uroutne palit zaha, ale fakt se to neda, nejhorsi to je ve vane, takze misto mych triceti minut se jen osprchuju a ven. Nemuzu kvuli tomu spat, prevaluji se az do vycerpani nebo nespim vubec a pres den jsem zombie. Uz jsem zacala jist posledni jidlo v pet hodin a stejne, po snidani, obede nic. Doktor mi neco dal ale vubec to nepomaha, zadny efekt. Jedinny co to trosku zmirni je opravdu hoodne ledovy sprite :nevim: ale ja jsem proti temto napojum. Prosim cokoliv, typ, babskou radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2423
12.6.20 20:42

Co máš za léky a kolikrát denně to bereš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6957
12.6.20 20:46

Těhotná nejsi? :lol: Nedošlo ke změně jídelníčku, dieta, nejsi težší, než jsi bývala, další zažívací obtíže, stres? Pokud je to tak rapidní obrat, tak bych se šla poradit s odborníkem - gastroenterologem. A domácí rada, co používají těhule, tak snad neškodné i pro případ nějakého nálezu - mléko, Renie, voda se zažívací sodou (k nezaplacení, protože funguje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
13.6.20 10:36

Tak mě na pálení žáhy nejvíc pomáhal Anacid sáčky.
To že tě to pálí pouze po večeři je mi divné. Jedině, že za celý den je to trávení už moc namáhané a až večer se to projeví po posledním jídle.
Mohl by to být klidně reflux jícnu. Mě šíleně pálila žáha když jsem měla problémy se žlučníkem. Ten už teď nemám a je klid.
Může to být v podstatě cokoliv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.6.20 11:07

Věděli jste, že od pálení žáhy ulevuje káva? :-) https://protvojezdravi.cz/…avi-cloveka/ .. ta umí mimo jiné i předcházet Alzeimerovi! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama