Příšerný soused a chování manžela

Anonymní
26.11.19 16:45

Příšerný soused a chování manžela

Holky, jsem na dně, koupili jsme dům od souseda. Byl to vybydlený a zpustlý dům. Tak ho už od června rekonstruujeme, padlo na to už hafo peněz a dům jsme koupili za tržní cenu. Soused je ale nagoor, hnusný opilecký čuně :( :,( furt mi vulgárně nadává, uráží mě. Jsem z toho hotová, ani tam nechci jít bydlet, ale bohužel za cenu co jsme koupili + za peníze do rekonstrukce to neprodám ani náhodou a nemůžu si dovolit vyhodit nějakých 700-800t :,( Nic, dneska mě dorazilo, že když mi zase začal nadávat a já řekla manželovi, že jako už toho mám dost, tak na něj manžel křikl, ať přestane a on začal urážet jeho. To se rozzuřil, hádal se s ním a teď že to bude řešit jinak, že už nenadává jen mě, ale urazil i jeho. je tohle normální? Je mi až na zvracení, co jako jsem? něco podřadného? Už měsíce na mojí osobu dští nesprostší nadávky a urážky a to mi furt říkal, ať si toho nevšímám. Jsem už unavená, kdyby to šlo, srovnám to se zemí. Východisko nikde. Asi se jen potřebuju vypovídat, neb mě to sžírá zevnitř. Chování mého „drahého“ manžela mě dorazilo. jsem jen přecitlivělá, nebo je to od něj fakt hnusné a sprosté? že mě nadávat mohl, ale jakmile urazí pána tvorstva, je zle??? :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7860
26.11.19 16:55

Soused tě už dlouho takhle napadá, a manžel na to nic, dokud si neotevřel pusu i na něj jo? Hm, fakt opora, kdyby mu už dávno dal najevo, že takhle teda ne, tak už mohl být pokoj. Souseda si příště nahraj a zavolej policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 16:58
@arinecka píše:
Soused tě už dlouho takhle napadá, a manžel na to nic, dokud si neotevřel pusu i na něj jo? Hm, fakt opora, kdyby mu už dávno dal najevo, že takhle teda ne, tak už mohl být pokoj. Souseda si příště nahraj a zavolej policii.

Co udělají? Jen mi hrubě nadává a vyhazuje mě z mého pozemku. Fyzicky na mě nesáhne. Myslím si, že neudělají nic. Všichni okolo toho smetáka nesnáší :nevim: Když to pronajímal, tak prý takhle terorizoval i nájemníky a ty byli vždy max měsíc a šli pryč. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1422
26.11.19 16:59

Co to mas za chlapa proboha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
26.11.19 17:01

A vy jste to koupili i se sousedem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 17:03
@mdvorak píše:
A vy jste to koupili i se sousedem?

On má pozemek s domem hned vedle nás. :( Tenhle měl po mrtvém bratrovi

• Nahlásit
  • Citovat
1422
26.11.19 17:04
@Anonymní píše:
On má pozemek s domem hned vedle nás. :( Tenhle měl po mrtvém bratrovi

A duvodem utoku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2228
26.11.19 17:05

Tak si postavte betonovy 2,5metrovy plot. Natoc ho pokazdy co otevre tlamu a zavolala bych i policii. Zavolas je 2-3× a snad da pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
26.11.19 17:07
@Micaella22 píše:
Tak si postavte betonovy 2,5metrovy plot. Natoc ho pokazdy co otevre tlamu a zavolala bych i policii. Zavolas je 2-3× a snad da pokoj

Na ten plot bude potřeba sousedovic souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 17:08
@KaroliS píše:
A duvodem utoku?
Že je to d…l. Jako fakt. Ale "jako důvod "uvádí, že bourám barák, který postavil vlastníma rukama. Rozuměj, vybydlený, křivý a zanedbaný barák. V tom už ani bezdomovci nepřespávali :zed: :zed: Prostě starý a neobývaný barák. Tak tohle on používá jako zástěrku. Nebourám, rekonstruuju, komplet zevnitř, zvenku jsem s tím dispozičně nijak nehýbala, krom oken :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
26.11.19 17:11

A je ten soused starej aspoň? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 17:11
@Micaella22 píše:
Tak si postavte betonovy 2,5metrovy plot. Natoc ho pokazdy co otevre tlamu a zavolala bych i policii. Zavolas je 2-3× a snad da pokoj

Ač to zní hezky, tak upřímně, na to nemám peníze, problém by nebyl, jako majitel pozemku je syn toho… a ten by souhlas asi i dal, ale já na to nemám, těch skrytých vad, které tam byly, tak už si nemůžu dovolit další náklad navíc. A hlavně, může držkovat zepředu. přece z toho neudělám alcatraz :,( :,( a to mě děsí, že syn bude pobíhat venku, naposled mu říkal, že má mámu ku-vu a pod. dneska ho tituloval jako hnusnýho parchanta. Jak si ten hnusák přihne, je to peklo :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.19 17:12
@Anonymní píše: Že je to d…l. Jako fakt. Ale jako důvod "uvádí, že bourám barák, který postavil vlastníma rukama. Rozuměj, vybydlený, křivý a zanedbaný barák. V tom už ani bezdomovci nepřespávali :zed: :zed: Prostě starý a neobývaný barák. Tak tohle on používá jako zástěrku. Nebourám, rekonstruuju, komplet zevnitř, zvenku jsem s tím dispozičně nijak nehýbala, krom oken :zed:

Ta bych mu na to řekla, že ti ho prodal, je to tvůj majetek a jemu je do toho putna, co s tím budeš dělat :cert: tohle by bylo něco na mě tyjo :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
26.11.19 17:13
@Anonymní píše: Že je to d…l. Jako fakt. Ale jako důvod "uvádí, že bourám barák, který postavil vlastníma rukama. Rozuměj, vybydlený, křivý a zanedbaný barák. V tom už ani bezdomovci nepřespávali :zed: :zed: Prostě starý a neobývaný barák. Tak tohle on používá jako zástěrku. Nebourám, rekonstruuju, komplet zevnitř, zvenku jsem s tím dispozičně nijak nehýbala, krom oken :zed:

No tak si postavte plot a jak zacne volej mestaky. Na pozemem vam doufam neleze? Vic bych se s tim netrapila. Pokazde volej mestaky ev.si ho natoc. Bran se, kdyz uz te nechrani manzel, s tim bych se teda rozvedla, jine problemy nemate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 17:13
@Lovelytrue píše:
A je ten soused starej aspoň? :think:

Jo, ale obávám se, že bude mít tuhej kořínek. Poslední parta zedníků plánovala, že mu na hruď přiloží velký magnet, má budík, ale nevyšlo. On chodil nadávat i jim. Tyhle co tam mám teď asi nechává na pokoji, to jsou všechno chlapi jak hora, těch se asi bojí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama