Přišití dělohy ke stěně břišní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 12.11.18 05:51
Přišití dělohy ke stěně břišní

Ahoj holky :pankac:
Má některá z Vas zkušenost s otočením dělohy a následném přišití ke stěně břišní? Před pár dny jsem prodělala operaci v celkové anestezii. Doktor navrhl tuto možnost z důvodu otocene dělohy, bolesti při sexu a celoroční bolesti jak při MS. Zajímá mě, zda to některá má taky tak. Jak se cítí, kdy to přestalo bolet úplně. Dále jsem se chtěla zeptat, zda je normální po anestezii nevolnost-bolest žaludku i 3 den po operaci. :kytka:

Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 12.11.18 06:23

Teď máš otočenou dělohu směrem dozadu? Nevím, kolik ti je a zda plánuješ děti, ale těhotenstvím se deloha narovná.

ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 12.11.18 06:30

@pedigka Měla jsem otocenou delohu nějak dolu a hodně dozadu. Já mám dvě děti a další již neplánujeme. Tím druhým porodem se mi otočila ještě víc špatně než byla. Šla jsem na sterilizaci tak jsme při tom rovnou udělali i tu delohu. Mě spíš zajímá, zda to někdo má také a za jak dlouho se to urovnalo, zda to pak nedělalo neplechu a vše bylo ok. Navíc 3 den po operaci mě stále bolí žaludek :nevim:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 12.11.18 06:40

Aha..myslela jsem, že ještě nemáš děti. V tomhle případě bohužel nevím.
Netusim, jakou máš stravu po operaci. Já si jen pamatuju, že po císaři v celkové anestezii mě nechali (skoro 3 dny) „vyhladnout“ :mrgreen: . Jsi pořád v nemocnici?

ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 12.11.18 06:42

@pedigka Nene, od soboty doma. Ve čtvrtek byl příjem, pátek operace a sobota domu. Už se hybu, jim co chci ale pořád mám pocit že mám nafouknute břicho tím jejich plynem co používají na nafouknuti celého briska při operaci. Stále krkam, prdim a pořád se mi to zdá málo.

ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 12.11.18 06:43

Před operací jsem sjizdela internet horem dolem ale nikde jsem se nedocetla zkušenosti o tom. Přijde mi Jakl bych to měla udělané jen já :lol:

lolink
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 12.11.18 06:52

Na to nadymani jsem brala espumizan. Po brisni operaci se mi bricho zklidnilo za 14 dnu. Bez toho to bylo dost neprijemne, zkus to. Mne to dost pomohlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 08:57

@pedigka mne se tedy nenarovnala ani po 2 tehotenstvich…

ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 12.11.18 09:14

Mě také ne proto ta operace

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 13.11.18 00:21

Omlouvám se za spatne info, myslela jsem si, že se těhotenstvím deloha narovna, ale to jsem se spletla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >