Přišití uší Třinec/Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 11:56
Přišití uší Třinec/Ostrava

Ahoj, na příští podzim plánujeme pro syna operaci uší. Trošku mu odstávají a nechtěla bych, aby se mu někdy v budoucnu někdo smál. Máme možnosti konzultace na plastické chirurgii v Třinci nebo ve fakultce v Ově. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Chceme to udělat poslední rok školky, proto až na podzim. Poradí mi někdo?

Reakce:
Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:29

Zkušenost je taková, že je důležité, aby to v tomto případě byla motivace dítěte. Tak, pokud mu to u zrcadla vysvětlíte a on nebude protestovat, resp. bude mít radost…tak OK. Ale plánovat to na rok dopředu jako úpravu psa není nejšťastnější. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:32
@Mmsg píše:
Zkušenost je taková, že je důležité, aby to v tomto případě byla motivace dítěte. Tak, pokud mu to u zrcadla vysvětlíte a on nebude protestovat, resp. bude mít radost…tak OK. Ale plánovat to na rok dopředu jako úpravu psa není nejšťastnější. :kytka:

dítě je s tím seznámeno, mám rok na to abych vybrala to, kam půjdu na konzultaci a kde ho budou operovat, zdá se mi to mnohem šťastnější než abych na to měla týden a brala to, co bude :roll:

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:38
@Anonymní píše:
dítě je s tím seznámeno, mám rok na to abych vybrala to, kam půjdu na konzultaci a kde ho budou operovat, zdá se mi to mnohem šťastnější než abych na to měla týden a brala to, co bude :roll:

Ok :kytka:

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 12.12.17 14:24

Ahoj, v lednu jdeme na fakultku do Ovy. Zatim pouze na konzultaci (ne kvuli usim, mame jiny problem). Ve skolce bylo vsechno v pohode, ale jak syn nastoupil v zari do prvni tridy, deti zacaly mit blbe reci. Takze chapu tve rozhodnuti. Rada pak napisu zkusenosti z Ovy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 21:02

Nemáte někdo aktuální zkušenost? Taky se rozhodujeme mezi Ostravou a Třincem :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Třešničková ukázala tvář v odraze, byla to náhoda, nebo záměr?

Téměř čtyři měsíce je Týnuš Třešničková, která v Turecku na konci září... číst dále >

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >