Přišití uší Třinec/Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 11:56
Přišití uší Třinec/Ostrava

Ahoj, na příští podzim plánujeme pro syna operaci uší. Trošku mu odstávají a nechtěla bych, aby se mu někdy v budoucnu někdo smál. Máme možnosti konzultace na plastické chirurgii v Třinci nebo ve fakultce v Ově. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Chceme to udělat poslední rok školky, proto až na podzim. Poradí mi někdo?

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:29

Zkušenost je taková, že je důležité, aby to v tomto případě byla motivace dítěte. Tak, pokud mu to u zrcadla vysvětlíte a on nebude protestovat, resp. bude mít radost…tak OK. Ale plánovat to na rok dopředu jako úpravu psa není nejšťastnější. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:32
@Mmsg píše:
Zkušenost je taková, že je důležité, aby to v tomto případě byla motivace dítěte. Tak, pokud mu to u zrcadla vysvětlíte a on nebude protestovat, resp. bude mít radost…tak OK. Ale plánovat to na rok dopředu jako úpravu psa není nejšťastnější. :kytka:

dítě je s tím seznámeno, mám rok na to abych vybrala to, kam půjdu na konzultaci a kde ho budou operovat, zdá se mi to mnohem šťastnější než abych na to měla týden a brala to, co bude :roll:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:38
@Anonymní píše:
dítě je s tím seznámeno, mám rok na to abych vybrala to, kam půjdu na konzultaci a kde ho budou operovat, zdá se mi to mnohem šťastnější než abych na to měla týden a brala to, co bude :roll:

Ok :kytka:

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 12.12.17 14:24

Ahoj, v lednu jdeme na fakultku do Ovy. Zatim pouze na konzultaci (ne kvuli usim, mame jiny problem). Ve skolce bylo vsechno v pohode, ale jak syn nastoupil v zari do prvni tridy, deti zacaly mit blbe reci. Takze chapu tve rozhodnuti. Rada pak napisu zkusenosti z Ovy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 21:02

Nemáte někdo aktuální zkušenost? Taky se rozhodujeme mezi Ostravou a Třincem :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama