Přišla jsem na nevěru manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:33
Přišla jsem na nevěru manžela

Dobrý den přeji :-)
včera večer jsem přišla na nevěru mého manžela :(
Upřesním o co jde. Včera jsem potřebovala nutně telefonovat ale zjistila jsem, že mě mobil nějak zlobí a tak jsem poprosila manžela, zda mě pujčí svůj telefon.Bez problemu mě vyhověl a řekl, at' si ho zatím nechám, že si ho vezme, až pojede večer do práce. Co se stalo?!!Psala jsem zprávy a automaticky jsem myslela, že když dám svoi sim kartu do jiného přístroje tak tam budu mít své zprávy a kontakty což částečně vyšlo ale nepočítala jsem s tím, že tam zůstaly zprávy co měl manžel takže když jsem začala číst ahoj Hanko…udělalo se mě špatně :-(
Prostřednictvím jejich zpráv jsem pochopila, že se jedná o jeho milenku co měl v předchozím manželství, píšou si takto 2dny a plánují na středu, že bude manžel dělat, že jede na noční a pojede k ní, kde si budou užívat noc plnou sexu, psali si jak se na sebe těší 8o
To co jí manžel vše psal, jak jí bude hladit, líbat, mazlit se s ní a něžně se s ní milovat, udělá jí orální sex, že je dobře, že se neholí(na mě to vyžadoval) a ještě si postěžoval, jak on se holit musí, že ho k tomu nutím…tohle všechno mě podrazilo nohy :,( doma nedělá nic takového a to jsem kolikrát prosila, že mě to chybí, vždy řekl jen zítra, ráno, v poledne večer, zítra…nikdy to nesplnil :( orální sex mě dělal naposledy před 2lety, pak ho přestal provozovat, že ho z toho bolí krční páteř a já ho ještě litovala :zed:
Maminky co mám dělat? Máme s manželem krásnou holčičku jsou jí 4měsíce, co mám proboha ted' dělat…děkuji za anonym jsem psychicky na dně :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Reakce:
Everyone
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 01.11.14 10:36
M

To je ubožák.
Co teď?
Promluvit si na vážno s manželem?
Nebo zavolat Hance?
Babo raď.
Možná by poradila @AliTad
Drž se. :hug:

Majk.w
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.11.14 10:38

Někdy se stane, že narazíš na blbce a zjistíš to až pozdě. :( Zkus si to tolik nebrat. :) :hug:

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 01.11.14 10:39

Zavolej Hance, že jí posíláš manžela i s dítětem :mrgreen: Ať se taky stará.
Né promiň, je to hrozné. Jak dlouho se s paní (slečnou Hankou) schází?
Dnešní doba je masakr, nevěra je všude. Opravdu v každém manželství, partnerství.

Tynkycat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:39

Rozhodně bych udeřila na manžela a nedělala bych mrtvého brouka. Možná číslo na ní si pro případ nouze někam napsat? ale proč jí volat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:41

Já bych odešla co nejřív i s malou protože věř že i když ti slíbí že už to dělat nebude tak bude. Dřív nebo později zjistíš že jsou věci které na člověku nezměníš a jednou z nich je nevěra!!! Jedině když o Vás příjde tak se mu MOŽNÁ rozsvítí a uvědomí si co chce a na milenku se vykašle!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:41
@Anonymní píše:
To je ubožák.
Co teď?
Promluvit si na vážno s manželem?
Nebo zavolat Hance?
Babo raď.
Možná by poradila @AliTad
Drž se. :hug:

To není všechno, když se ho dotyčná pani Hanka zeptala, proč se vlastně přestali vídat tak víš co jí řekl?!!!Že jsem mu v telefonu, vymazala její číslo a poslala jí tenkrát tu sprostou sms :-O 8o :,( :,(

kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 01.11.14 10:41

Ty jsi mu nic ještě neřekla? To smekám, já jsem jak papyňák, hned vidím rudě a jednám. Při tom by to někdy chtělo zpomalit… ;)
Já bych si teda počkala na čtvrtek ráno a jak by přijel z „noční“ bych se zeptala jaký byl s Hankou orál. :cert: :cert:
A jestli to je milenka už z minulého manželství, je neponaučitelný. :nevim:

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 01.11.14 10:41

@Tynkycat souhlas. Číslo si ulož. A manželovi řekni, že víš o večeru s paní Hankou, pokud odjede na fiktivní noční, víckrát se vracet domů nemusí. Co ty nato?

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 01.11.14 10:43

To je deb.il :mrgreen: néé promiň, být tebou tak se snažím s chladnou hlavou promyslet co budu dělat, a pak bych udeřila na manžela… je to těžké, ale musíš se rozhodnout zda to jsi schopná ustát, nebo jestli ten vztah skončí bez ohledu na to, jak se k tomu postaví on…

Tynkycat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:44
@kve-tinka píše:
Ty jsi mu nic ještě neřekla? To smekám, já jsem jak papyňák, hned vidím rudě a jednám. Při tom by to někdy chtělo zpomalit… ;)
Já bych si teda počkala na čtvrtek ráno a jak by přijel z „noční“ bych se zeptala jaký byl s Hankou orál. :cert: :cert:
A jestli to je milenka už z minulého manželství, je neponaučitelný. :nevim:

to je taky dobré řešení, ale já bych do čtvrtka nevydržela… spíš pokud by šel na fiktivní noční, tak zároveň s jeho odchodem bych se já začala balit, až by se vrátil z orálu s Hankou, nikoho už by doma nenašel

Příspěvek upraven 01.11.14 v 10:44

Majk.w
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.11.14 10:44

Víš co, nevyšiluj. Přijď k němu. A s klidem řekni, „sbal si věci, zítra se stěhuješ k Hance“ a už ten postoj neměň. Zjevně k Tobě nemá úctu a respekt. Teď jde jenom o to, jaky rychle dojdeš k tomu, že ho musíš nechat, jinak to bude už jenom horší. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:44
@Tynkycat píše:
Rozhodně bych udeřila na manžela a nedělala bych mrtvého brouka. Možná číslo na ní si pro případ nouze někam napsat? ale proč jí volat…

Volat jí nebudu to ne :( takovou radost jí neudělám ale mám stochutí zavolat jejímu manželovi který bude v tu dobu na služební cestě, co ta jeho manželka bude ve středu dělat :( škoda, že nemám na jejího manžela telefon

Pookie
Kecalka 232 příspěvků 01.11.14 10:44

@Majk.w přesně

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 01.11.14 10:45
@Majk.w píše:
Víš co, nevyšiluj. Přijď k němu. A s klidem řekni, „sbal si věci, zítra se stěhuješ k Hance“ a už ten postoj neměň. Zjevně k Tobě nemá úctu a respekt. Teď jde jenom o to, jaky rychle dojdeš k tomu, že ho musíš nechat, jinak to bude už jenom horší. ;)

Taky řešení. Záleží ale jak má tady zakladatelka vyřešené bydlení. Jestli ona má kam jít, jestli je bydlení její atd.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >